Kate Middleton po raz pierwszy po izolacji pojawiła się publicznie

Po długiej przerwie z powodu pandemii koronawirusa Kate Middleton wróciła do swoich królewskich obowiązków: 38-letnia księżna Cambridge odwiedziła ośrodek ogrodniczy Fakenham Garden Centre.

Tam spotkała się z jego właścicielami i pracownikami, którzy opowiedzieli jej o dołożeniu przez ośrodek starań w celu zapewnienia bezpiecznych wizyt jego klientów podczas pandemii.

Księżna pojawiła się publicznie w stylu casual: wybrała brązowe, obcisłe dżinsy, jasnoniebieską koszulę, kamizelkę Fjällräven i trampki Superga.

W rozmowie z właścicielami ośrodka księżna powiedziała, że podczas samoizolacji zajmowała się ogrodnictwem ze swoimi dziećmi, sześcioletnim księciem Georgem, pięcioletnią księżniczką Charlotte i dwuletnim księciem Louisem.

Przyznała więc, że książę George uwielbia bawić się muchołówką wenusyjną, a jej młodsze dzieci uprawiają pomidory w domu.

„Były niesamowicie szczęśliwe, że wyhodowały je z nasion, a teraz sadzonki są tak wysokie, jak one” – powiedziała.

Książęta Cambridge wraz z dziećmi spędzili czas izolacji w swojej posiadłości w Anmer Hall. Stamtąd Kate i William kontynuowali pracę zdalną za pośrednictwem łącza wideo.

Kate Middleton jest zaskoczona zdradą redaktora naczelnego magazynu „Tatler”, który był przyjacielem rodziny

Dzieci Kate Middleton i księcia Williama będą kontynuować naukę w domu nawet po zakończeniu kwarantanny

Księżna Kate ma już serdecznie dość Meghan i unika jej towarzystwa jak ognia! Zobacz, co się wydarzyło