Joanna Koroniewska z mężem na urlopie. Co wychwyciło czujne oko kamery

Zdjęcie opublikowane przez Joanną Koroniewska wywołało prawdziwą burzę wśród internautów. Co takiego pokazała gwiazda? Mąż Joanny, Maciej Dowbor, zdecydował się na bardzo odważny krok.

To był zwykły urlop małżeństwa podczas jakiego dzielili się zdjęciami z wyjazdu. Jednak czujne internauci zauważyli jeden pikantny „szczegół” na tych zdjęciach.

Gdzie, jak? Co stało hitem internetu? Musicie to zobaczyć za wszelką cenę!

Od kiedy tylko Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pojawili się na Wyspach Kanaryjskich, aktorka cały czas dzieli się z fanami zdjęciami z podróży na Instagramie.

Obserwatorzy mieli szansę zobaczyć, jaka wspaniała pogoda panuje na wyspach, ale przede wszystkim piękną sylwetkę kobiety.

Joanna Koroniewska udostępniła zdjęcie z plaży, ubrana jest na nim tylko w bikini. Ta fotografia nie mogła nie przykuć uwagi internautów.

Aktorka dwa razy musiała publikować aktualizację. Pierwszy raz, kiedy jej ciocia zadzwoniła, by pogratulować jej ciąży.

Joanna Koroniewska od razu zdementowała plotki na temat trzeciego dziecka, a już za chwilę internauci doszukali się czegoś jeszcze.

Joanna Koroniewska dementuje plotki. Reakcja męża jest mistrzowska

Internauci zauważyli na udzie aktorki genitalia. Joanna Koroniewska natychmiast zamieściła w sieci kolejną aktualizację, by fani mieli pewność, co znajduje się między jej nogami.

View this post on Instagram

Właśnie otrzymałam telefoniczne gratulacje od mojej Cioci z okazji trzeciej ciąży. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤷‍♀️🤭🤭Podobno śmiga info w internetach. Pisałam na ten temat parę postów wcześniej. Wystawało mi się, że absolutnie klarownie i jednoznacznie się wypowiedziałam. A jednak… Za tego typu insynuacjami kryje się milion kobiecych historii. Po publikacji mojego wcześniejszego postu dostałam od Was naprawdę ogromnie dużo wiadomości i w każdej z nich najważniejsze było to, że te doświadczenia nie są dla Was, kobiet łatwe. Ja tutaj, oprócz zarażania Was dobrą energią pragnę Was wspierać. Kochane. ❤️ Pamiętajcie, siła jest w NAS A NADZIEJA ZAWSZE UMIERA OSTATNIA! 🙌 Zrobiło się poważniej, ale WIEM co piszę i wiem, że dla niektórych z Was te słowa są ogromnie WAŻNE. Uściski ! 💋 Wasza Ciocia Dobra Rada. 🧐🤣😜✌️ #koroniewskadobrarada #dowborybehappy #szczeżuja #polishGIRL #STARSZApani #🤣😂🙌 #photobydaughter👧🏻📷

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

https://www.instagram.com/p/B813xC1FTYm/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/B813VEeHvUn/?utm_source=ig_embed

Maciej Dowbor nie pozostawił sprawy bez komentarza i podzielił się swoim zdaniem, na temat tego, co znajduje się pomiędzy nogami żony. Mąż Joanny Koroniewskiej wyznał, że to właśnie ona w tym związku „ma jaja”.