„Króliku… Wszędzie jesteś dziś na zdjęciach czarno-biały”. Katarzyna Skrzynecka pożegnała Pawla Królikowskiego

Skrzynecka i Królikowski jako jurory programu „Twoja twarz brzmi znajomo” wiele czasu spędzili razem.

Kobieta wspomina te ciepłe, radosne chwilę w obliczu dzieszejszej tragedii. Współczuję bliskim i żonie aktora. Tą stratę odczuwają wszystcy Polacy oraz rodzina Królikowskiego.

Skrzynecka na co dzień pracowała z Pawłem Królikowskim na planie tego programu. Dzisiaj po południu Antoni Królikowski potwierdził informacje o śmierci jego ojca.

Aktora żegnają największe nazwiska w kraju, artysty i polityki. Kondolencje pojawiły się już na ich profilach.

Emocjonalnej wypowiedzi udzielił również kolega z planu Pawła Królikowskiego, Artur Barciś. Dołączyła do nich również Katarzyna Skrzynecka.

Katarzyna Skrzynecka ciepło o Pawle Królikowskim

Katarzyna Skrzynecka – wbrew większości mediów – nie opublikowała czarno białego zdjęcia z wizerunkiem Pawła Królikowskiego.

W jej wpisie trudno też doszukać się słów rozpaczy. Kobieta postanowiła oddać hołd zmarłemu w niezwykły sposób.

Zdaniem Katarzyny Skrzyneckiej, Królikowski był postacią niezwykle barwną i pozytywną, dlatego właśnie tak chce go upamiętnić. Trudno zliczyć superlatywy, które pojawiają się w jej wpisie.

– Króliku… Wszędzie jesteś dziś na zdjęciach czarno-biały. U mnie jesteś i zawsze będziesz kolorowym promiennym serdecznym kochanym przyjacielem. Mądrym, honorowym, o ciepłym dobrym sercu, pozytywnie szalonym w swym cudownym serdecznym uśmiechu i poczuciu humoru.

Takim Cię zatulam w sercu. Króliku… Małgosiu, Antku, Rodzino Pawła, całym sercem jestem przy Was – możemy przeczytać na jej profilu.

Katarzyna Skrzynecka swoją publikacją w mediach społecznościowych niewątpliwie wspiera wszystkich w ten smutny dzień.

Dzisiaj nad ranem odszedł wielki artysta.On miał tylko 58 lat oraz kochające grono bliskich osób. Ta wiadomość była ciosem dla wszystkich.