Jakie znaki zodiaku mają „złe oko”

Astrologowie są pewni: niektóre znaki Zodiaku mają tak dużą siłę spojrzenia, że oni, nieświadomi tego, mogą kontrolować innych i wysyłać na nich nieszczęścia.

Byk

Byk to znak, który ma potężną energię pozazmysłową i zdolność do zapeszenia prawie każdej osoby: zarówno dziecka, jak i dorosłego. Byk oczekuje pełnego zaufania od ludzi blisko siebie. Dlatego też, gdy pojawiają się podejrzenia o uczciwość człowieka, ciemne myśli mogą osiąść w głowie Byka. Wyimaginowane zagrożenia mają dokładnie taką samą moc jak prawdziwe słowa. Uniknięcie kary sprawcy jest prawie niemożliwe.

Bliźnięta

Bliźnięta mają moc myślenia i wielką wrażliwość. Są mistrzami ostrego słowa, a to, co mówią, osiąga pożądany efekt niemal natychmiast i jest mocno odciśnięte w umyśle drugiej osoby. Własnymi słowami Bliźnięta mogą zarówno szczerze życzyć szczęścia, jak i wywoływać nieszczęście. Trzeba obawiać się głośnych wypowiedzi bliźniaków. Niestety Bliźnięta nie są świadome swojego daru i często nie są świadome siły swoich słów.

Panna

Panny to utalentowani ludzie, którzy mają różne ukryte talenty. Niestety, „złe oko” jest jednym z nich. Czasami Panny reagują bardzo boleśnie na czyjeś sukcesy. Zwłaszcza gdy mają ciężkie dni w życiu. A dla niewinnej rozmowy nieświadomie mogą nastawić osobę na negatywne myśli. Nie wiedzą, że wszelkie słowa wypowiedziane na głos mogą się spełnić i spowodować ogromne kłopoty.

Skorpion

Istnieje przekonanie, że Skorpiony mają hipnotyczny pogląd. Przedstawicielom tego znaku wystarczy niedobrze spojrzeć na człowieka, aby zaszkodzić jego energii i pozbawić go szczęścia. W przypadku, gdy Skorpiony świadomie pragną zła sprawcy, pozostaje tylko zwrócić się do modlitw. Potężna negatywna energia może przebić każdą obronę i uderzyć w najbardziej wrażliwe miejsce.

Koziorożec

Koziorożce w życiu nie postrzegają ezoteryki, ale mają potężną energię i wrodzoną zdolność do zapeszenia sprawcy. Źródłem złego oka jest gniew, zazdrość lub uraza. Koziorożce nie lubią tych, którzy stoją nad nimi po drabinie społecznej. Dlatego zazdroszcząc korzystnej pozycji konkurenta lub pięknego życia sąsiada, Koziorożec może nieświadomie ukryć silną urazę lub zazdrość.

Proste metody stosowania różnych rodzajów herbaty jako niesamowity dodatek dla roślin doniczkowych

Oznaki, że jesteś bardzo wrażliwy na energię i potrafisz widzieć znacznie więcej niż inni

Boże Ciało. Co to za święto, dlaczego świętujemy