Jakie dni w czerwcu 2020 mogą przynieść przykrości

W każdym miesiącu są jednakowo zwykłe lub pomyślne dni, a także niebezpieczne.

5 czerwca — zaćmienie Księżyca

5 dnia oczekuje się półcienistego zaćmienia Księżyca, które ma przejść w znaku Strzelca. To będzie ciężki dzień dla każdego, kto ma zamiar wyruszyć w podróż. Wszystko, co wiąże się z ruchem i transportem, wymaga najwyższej ostrożności.

Również w tym dniu należy uważać na komunikację z nieznajomymi. Lepiej odłożyć nowe znajomości.

16 czerwca — najbardziej nieprzewidywalny dzień

Zdarza się, że nieprzewidywalność przejawia się pozytywnie — gdy spodziewane są korzystne wydarzenia, ale nie wiadomo, które. Niestety tak nie jest. 16 czerwca będzie ostatnim dniem pobytu w rozwijanym Księżycu w znaku Barana, który negatywnie wpłynie na życie wielu ludzi.

Bądź przygotowany na to, że plany mogą się nie zrealizować. Musimy dostosować się do różnych wydarzeń, które nie mogą być przewidziane.

19 czerwca — pokrycie Wenus przez Księżyc

Pokrycie jest zjawiskiem astronomicznym, podczas którego jedno ciało niebieskie jest zasłonięte przez inne. Dzień 19 czerwca będzie oznaczony poważnym spadkiem sił, ponieważ Wenus jest odpowiedzialna za zasoby energii ludzi, a Księżyc zablokuje możliwości tej planety, aby uzupełnić nasze siły.

Z tego powodu mogą wystąpić poważne problemy z wydajnością w pracy, w biznesie. Astrologowie nie zalecają również przepracowania, chodzenia na siłownię i nadmiernego poruszania się, obciążania się pracą, podnoszenia ciężarów.

21 czerwca — zaćmienie Słońca

W czerwcu spodziewane jest nie jedno, ale całe dwa zaćmienia. Drugim z nich jest pierścieniowe zaćmienie Słońca, które przejdzie w znaku Raka. Jest to bardzo niebezpieczny dzień, w którym należy uważać na kłótnie i sytuacje konfliktowe, szczególnie w rodzinie. Każdy, nawet najmniejszy skandal może przekształcić się w wielkie problemy, a nawet rozstanie z ukochaną osobą.

30 czerwca — czas negatywnych emocji

Księżyc w Skorpionie sprawi, że ostatni dzień czerwca będzie dla wielu nieszczęśliwy. Takie położenie Księżyca może spowodować wzrost negatywnych emocji. Wielu ludzi poczuje zazdrość, chciwość i urazę. Wszystko to negatywnie wpłynie na stosunki miłosne i przyjaźń.

Ostatni dzień czerwca powinien być spędzony samotnie. Jeśli nie podoba Ci się coś w zachowaniu innych, lepiej złagodzić swoją krytykę i chęć wyrażenia wszystkiego prosto w twarz. Bądź bardzo ostrożny w próbach przekazania swoich myśli współpracownikom i bliskim.

Wymowna odpowiedź Łukasza Szumowskiego. Poszło o zmianach od 1 czerwca

Dariusz Piontkowski ogłosił amnestię maturalną. Co czeka na uczniów

Zupełnie nowa informacja dla wszystkich emerytów. Czy kryzys dotknie się wypłat