Jak wygląda Maria Dowbor-Baczyńska? Zobacz nowe zdjęcie z mamą!

Katarzyna Dowbor z córką pojawiły się na najnowszej okładce magazynu Gala. Maria Dowbor-Baczyńska jest piękną kobietą. Jak wygląda? Zobacz nowe zdjęcie.

Katarzyna Dowbor od prawie 40 lat jest jedną z popularniejszych osobowości telewizyjnych w kraju. Przez ten czas udało jej się idealnie połączyć karierę z macierzyństwem i dobrze wychować dwójkę dzieci.

Gwiazda doczekała się syna Macieja oraz córki Marii Dowbor-Baczyńskiej.

KATARZYNA DOWBOR Z CÓRKĄ NA OKŁADCE GALI. JAK WYGLĄDAJĄ?

Chociaż Maciej od lat związany jest z życiem publicznym, jego siostra w ostatnim czasie stara się trzymać od niego z daleka.

Tym razem postanowiła zrobić wyjątek i u boku znanej mamy, pojawiła się na okładce magazynu Gala. Trzeba przyznać, że Marysia wygląda przepięknie.

Ubrana w srebrną suknię, z głębokim dekoltem, a także z idealnie wykonaną fryzurą i makijażem, doskonale prezentuje się u boku Kasi.

Dumna mama pochwaliła się zdjęciem z córką na swoim Instagramie. W opisie przyznała, że zarówno ona, jak i Marysia bardzo polubiły to zdjęcie.

Marysia na okładce @magazyngala. Bardzo podoba się nam to zdjęcie. A Wam? Najnowszy numer magazynu dostępny już od 7 października! Polecam!

Na reakcje fanów panie nie musiały czekać długo. To oni błyskawicznie zalali wpis komentarzami, w których nie mogli nazachwycać się łączącym kobiety podobieństwem:

Śliczne zdjęcie i obie panie piękne.

Mnie tez bardzo pobada się to zdjęcie.

Śliczne zdjęcie i przepiękne dwie kobiety.

Pięknie Pani Katarzyno obie jesteście śliczne.

Kasiu! Ale ten czas leci! A Marysia wyrosła na piękną kobietę!

Trudno nie zgodzić się z powyższymi komentarzami. Wyglądają przepięknie.

KIM JEST MARIA DOWBOR-BACZYŃSKA?

Maria Dowbor-Baczyńska, to córka Katarzyny Dowbor i Jerzego Baczyńskiego. Będąc małą dziewczynką, a potem nastolatką, dość często towarzyszyła mamie w czasie branżowych imprez. Kiedy zaczęła dorastać, skupiła się na rozwoju swoich pasji.

Właśnie dlatego wyprowadziła się z Polski do Wielkiej Brytanii, gdzie studiuje psychologię i filozofię na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w Europie. Pomimo tego, że z Kasią dzieli ją dość spora odległość, Maria często odwiedza sławną mamę w Warszawie.

.
.
.
.