Dagmara Kaźmierska pojawia się na wózku, podłączona do kroplówki. Co się stało z królową życia?

Dagmara Kaźmierska opublikowała nowy wpis na Instagramie. Na nagraniu pojawia się na wózku, podłączona do kroplówki. Co się stało?

Dagmara Kaźmierska kilka miesięcy temu miała poważny wypadek samochodowy. W jego wyniku gwiazda programu Królowe życia trafiła do szpitala, o czym poinformowała swoich fanów w mediach społecznościowych. Okazuje się, że o mały włos, a mogłoby dojść do tragedii.

Pamiętajcie nic ważniejszego nad miłość , rodzinę i zdrowie. Przychodzi moment i możemy to wszystko stracić. O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie.

Ale jeszcze troszkę się ze mną pomęczycie. Buziaki i celebrujcie każdą chwilę życia, bo nigdy nic nie wiadomo … – napisała Dagmara pod jednym z pierwszych wpisów po wypadku.

DAGMARA KAŹMIERSKA POD KROPLÓWKĄ. CO SIĘ STAŁO?

Na szczęście dla fanów Kaźmierskiej, ta sytuacja nie zatrzymała jej przed dzieleniem się barwnym życiem w social mediach.

W krótkim czasie wróciła do aktywności w sieci, regularnie publikując kulisy swojej prywatności. Tam pochwaliła się swoją dietą, a także sposobem na wzmocnienie organizmu.

Okazuje się, że chociaż gwiazda porusza się na wózku, z jej zdrowiem jest coraz lepiej. Wpływ mają na to m.in. kroplówki witaminowe, po które regularnie sięga. Jedną z takich sytuacji uwieczniły kamery programu Królowe życia. Jak wynika z zapowiedzi najnowszego odcinka, gwiazda namówiła na nią swojego przyjaciela Jacusia.

Nagraniem zachwyceni byli fani gwiazdy, którzy pod jej adresem, nie szczędzili komplementów:

Uwielbiam Was oglądać.

Aż się morda sama śmieje.

Daga! Rządzisz, boska królowa.

Wszystkiego dobrego i szybkiego powrotu do zdrowia.

https://www.instagram.com/p/B3Mgq9shfNP/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Te teksty, te pomysły, ta przebojowość. Mistrzostwo. Nie da się popatrzeć i nie śmiać na poprawę humoru.
A Wy oglądacie Królowe życia? Dajcie znać w naszej sondzie.

.
.
.
.
.
.
.