Horoskop Majów na rok 2022. Co czeka wszystkie 19 znaków

Wierzono, że każdy urodzony człowiek ma swojego patrona, który chroni człowieka i prowadzi go po właściwej ścieżce.

Chen (2–21 stycznia)

W 2022 z łatwością osiągniesz swoje cele. Jeśli jednym z tych celów jest zmiana stanu cywilnego, to ten rok jest do tego idealny. Musisz łączyć relacje osobiste i działania społeczne.

Uważaj na zazdrosnych ludzi, którzy mogą stanąć na drodze Twojego sukcesu. Koledzy, a nawet bliscy przyjaciele mogą być wśród twoich wrogów.

Jasz (22 stycznia – 10 lutego)

Twoje relacje z rodziną i bliskimi będą najlepsze w 2022 roku. Ale nie będziesz w stanie znaleźć wspólnego języka z nowymi ludźmi w swoim życiu. Postaraj się poprawić swoje umiejętności komunikacyjne, wyraźniej wyrażaj swoje myśli. Pomoże ci to nawiązać nowe znajomości i odnieść sukces.

Zwróć uwagę na swoje zdrowie w tym roku. Uważaj na jedzenie, porzuć złe nawyki, zapisz się na siłownię i basen.

Sak (11 lutego – 2 marca)

Rok 2022 przyniesie wiele zmian w Twoim życiu. Będziesz musiał zrobić ważny krok do przodu lub do tyłu, ale na pewno nie będziesz w stanie pozostać w miejscu. Ale w końcu te zmiany pomogą ci stać się znacznie silniejszym.

Bądź bardziej ostrożny w społeczeństwie, ponieważ nie wszystkim można ufać. Twoje zaufanie i otwartość mogą przysporzyć problemów.

Keh (2 – 22 marca)

Silne wstrząsy emocjonalne czekają na Ciebie w najbliższej przyszłości. Ale nawet w krytycznej sytuacji warto mieć na uwadze pozytywne myśli. Nowa wiedza i umiejętności będą trudne do przekazania, ale nie odbiegaj od swoich celów.

Przestrzegaj zasad wzajemnego szacunku z rodziną i przyjaciółmi. Pamiętaj, że utrzymywanie dobrych relacji jest o wiele ważniejsze niż udowodnienie, że masz rację.

Mak (23 marca – 11 kwietnia)

Rok rozpocznie się dość trudny, z poczuciem frustracji. Nie będziesz chciał iść dalej. Odrzuć takie myśli, a małymi krokami zaczniesz iść naprzód, ku swojej świetlanej przyszłości. Kołem ratunkowym w morzu kłopotów będzie dla ciebie praca.

Pod koniec roku Twoja podróż będzie radosna i przyniesie wiele miłych niespodzianek. Nie zapomnij o swoich bliskich, jesteś dla nich głównym wsparciem.

Kankin (12 kwietnia – 1 maja)

Masz wszelkie szanse w 2022 roku zostać liderem i przewodzić innym ludziom, inspirować ich do pracy i osobistych wyczynów. Ten rok pomoże Ci zrealizować wszystkie Twoje talenty. Nie bądź jednak zbyt pewny siebie i nie doświadczaj.

Staraj się nie psuć relacji z bliskimi z powodu nadmiernego egoizmu. Uniemożliwi ci pójście do przodu.

Muan (2–21 maja)

W 2022 roku będziesz musiał szukać sposobów na budowanie relacji z członkami rodziny. Będzie to utrudnione przez różne poglądy na pewne sprawy, a próby znalezienia równowagi nie zawsze zakończą się sukcesem. Nie poddawaj się, przed Tobą długa droga.

Nie zamykaj się i nie chodź częściej, odwiedzaj miejsca publiczne. Otwartość na świat i ludzi uratuje Cię przed depresją.

Pasz (22 maja-10 czerwca)

W zeszłym roku przeszliście przez trudny okres, a teraz warto zrobić sobie przerwę i poszukać nowych źródeł inspiracji. W biznesie wszystko pójdzie dobrze, przebijesz się i będziesz mógł zdobyć prestiżową pozycję.

Naucz się kontrolować swoje emocje, ponieważ to właśnie powstrzymuje Cię przed osiągnięciem swoich celów.

Kajab (11 – 30 czerwca)

Rok będzie pełen podróży i nowej wiedzy. Możesz przenieść się do innego kraju lub innego miasta. Na Twoją decyzję może mieć wpływ osoba z Twojej przeszłości.

Staraj się nie zapominać o reszcie, w przeciwnym razie szybko odetchniesz w pogoni za lepszym życiem. Poczekaj, wszystko przyjdzie do Ciebie we właściwym czasie.

Kumhu (1 – 20 lipca)

Sprawy gospodarcze w 2022 roku będą bardzo stabilne. Nie można spodziewać się żadnych specjalnych wstrząsów, większych zmian ani osiągnięć. Jednak rok 2022 przyniesie ci próby, które zmuszą cię do ponownego rozważenia niektórych wartości.

W tym roku postaraj się wydać tyle, na ile możesz sobie pozwolić. I nie więcej. Z uwagi na to, że dziury w budżecie nie zostaną zamknięte.

Vayeb (21-25 lipca)

Czas rozluźnić uścisk i zacząć cieszyć się owocami swoich osiągnięć. Ale nie trać czujności. Jeśli masz podwładnych, zostaw osobę zarządzającą podczas swojej nieobecności. Lub samodzielnie kontroluj wszystkie procesy.

Spędzaj więcej czasu z bliskimi krewnymi. Wśród twoich przyjaciół może być zdrajca.

Pop (26 lipca – 14 sierpnia)

W 2022 r. nastąpi bardzo ostry obrót wydarzeń. Istnieje możliwość zmiany pracy lub założenia własnej firmy.

Bądź bardziej powściągliwy w wyrażaniu uczuć i emocji, ponieważ istnieje ryzyko nieprzemyślanych decyzji. A najbardziej niebezpieczne można podjąć pod wpływem chwilowego nastroju.

Wo (15 sierpnia – 3 września)

W 2022 r. będziesz musiał nadrobić to, co dawno straciłeś. Dotyczy to przede wszystkim dziedziny relacji rodzinnych i wychowania dzieci. Wszystkie twoje wysiłki się opłaci i da wiele pozytywów.

Zwróć uwagę na sygnały, które daje ci twoje ciało. Nie zaniedbuj nawet lekkiego pogorszenia stanu zdrowia.

Sęp (4–23 września)

W twoim życiu zacznie się biały pasek. Będziesz miał nową pracę, dobre dochody, lojalnych przyjaciół i wsparcie drogich ludzi. Czekają na Ciebie wydarzenia, które zostaną zapamiętane. Zdecydują się Państwo na duży zakup, który przyniesie wiele przyjemności.

Staraj się nie wydawać bezmyślnie „darmowych” pieniędzy. Nie możesz ich marnować i grać.

Soc (24 września, 13 października)

Twoja pewność siebie może zatrzymać cały Twój rozwój i postęp w 2022 roku. Wszechświat może przynieść lekcje, które wprowadzą cię w odpowiednie miejsce.

Pracuj nad relacją z partnerem, ale nie spiesz się z zaangażowaniem i zaangażowaniem. Odłóż ten ważny krok do końca roku.

Sek (14 października – 2 listopada)

Twoje życie w 2022 r. zostanie ozdobione małym żywym stworzeniem. Może to być zwierzę lub ptak. Okaż dobroć światu, a na pewno się to opłaci.

Ostrożność i dobre uczynki mogą „uczynić” twój rok. Zachowaj ostrożność na drogach i nie przekraczaj dozwolonej prędkości.

Schul (3 – 22 listopada)

Na początku roku będziesz mógł przejąć kontrolę nad własnym życiem. Ale przy najmniejszym błędzie wszechświat natychmiast interweniuje. Niektóre problemy w 2022 roku zostaną wysłane z góry, aby uchronić Cię przed poważniejszymi problemami. Jeśli wycieczka się nie powiedzie, nie musisz tam jechać.

W lecie nie zapomnij wziąć urlopu i zrównoważyć siły.

Jaszkin (23 listopada-12 grudnia)

W 2022 dostaniesz prawie wszystko, pojawią się problemy w osobistych ustaleniach. Możesz być zawiedziony w najbardziej nieoczekiwanym momencie, ukochana osoba może Cię zdradzić, a to doprowadzi do zerwania.

Podążaj zamierzoną ścieżką, nie zbaczaj z niej, jeśli uważasz, że jest słuszna.

Mol(13 grudnia – 1 stycznia)

Nie ma jednego ciągłego paska szczęścia. Sukces zawsze idzie w parze z porażką. Jest to konieczne dla równowagi we wszechświecie. Będziesz musiał nauczyć się samodzielnie rozwiązywać problemy domowe.

Trenuj swój umysł i ciało. Siedzący tryb życia może mieć w przyszłości negatywny wpływ na zdrowie.

Które znaki zodiaku wzbogacą się w 2022 roku

Męskie znaki zodiaku, które z natury przypominają pijawki, gotowe wyssać z ciebie wszystkie soki

Polski rząd wprowadzi w tym tygodniu nowe ograniczenia. Na co ludzie powinni się przygotować