Jakie znaki zodiaku nigdy nie będą szczęśliwe razem

Urodzenie się w określonym okresie roku może mieć wpływ na całe życie człowieka.

Dzięki temu możesz przewidzieć charakter, przyszłość i rozwój relacji z innymi ludźmi.

Astrologowie zapewniają, że prognoza sprawdza się również w poszukiwaniu miłości na całe życie – w niektórych przypadkach osobom o określonym znaku zodiaku lepiej nie wiązać się więzami rodzinnymi z niektórymi przedstawicielami kręgu zodiakalnego.

Wodnik i Ryby

W takiej parze Ryby zawsze ryzykują życie z urazą do partnera. Zabraknie im uwagi, której kochający wolność Wodnik nie zawsze mogą poświęcić.

Panna i Lew

Lew jest przyzwyczajona do życia w lekkim chaosie, co może być dużym problemem dla osób ceniących porządek i organizację Panny – trudno jej zaakceptować inny stosunek do życia. Wymagania drugiej połowy mogą wypędzić z siebie narcystycznego Lewa, dlatego związek nie potrwa długo.

Rak i Waga

Przedstawiciele tych znaków mają w życiu różne wartości: jeśli Rak chętniej ukrywa się przed innymi, to Waga zachowuje się antyzimno. Z tego powodu niezwykle trudno będzie im się dogadać.

Skorpion i Strzelec

Strzelec woli być we wszystkim prostolinijny, podczas gdy Scorpio okrywa się aurą tajemniczości. W tym samym czasie Skorpiony bardzo cenią sobie lojalność, ale Strzelec potrafi być dość wietrzny. Te sprzeczności uniemożliwiają im wspólne szczęście.

W Roku Tygrysa pozostaną bez pieniędzy i prezentów. Jakie znaki zodiaku źle się zachowały

Znaki zodiaku, które czekają na uzupełnienie w rodzinie w 2022 roku

Kobiece znaki zodiaku, które nie pozwolą mężczyźnie kontrolować swojego życia