W Roku Tygrysa pozostaną bez pieniędzy i prezentów. Jakie znaki zodiaku źle się zachowały

Ktoś z przedstawicieli kręgu zodiakalnego w tym roku najwyraźniej nie ucieszył Dziadka Mroza – bez względu na to, ile wspaniałych rymów się nauczysz, niezadowolony starzec tym razem nie sprawi mu nic poza stosem problemów.

2022 nie obiecuje wszystkim pieniędzy, szczęścia i miłości.

Panna

W tym roku zachowywałeś się wyjątkowo źle – Dziadek Mróz jest z Ciebie bardzo niezadowolony.

Skromność go nie pokona, więc będziesz musiał wyjąć z torby wszystko, co przygotował dla ciebie pod surowym spojrzeniem starszego.

Koledzy przedstawią kolejny żart, a wrogowie podadzą nowy powód nieprzyjemnych plotek i plotek. Krótko mówiąc, gdziekolwiek spojrzysz, porażka jest wszędzie. Nie zwieszaj nosa.

Waga

Nie pukaj do zamkniętych drzwi – nie otworzyły się ostatnim razem, tym razem też się nie otworzą. Będą one szczelnie zamknięte przez cały przyszły rok. A to oznacza, że ​​nie osiągniesz wzajemności. Wręcz przeciwnie, zapomnij o przedmiocie swojego pożądania. Poznaj równie godną opcję. Wszystko, co nam przeszkadza, tylko wzmacnia charakter i wyznacza dalszy wektor.

Rak

Ktoś musi schować się w swojej skorupie. Nie zalecamy wychodzenia z tego – wiele najstraszniejszych drapieżników, niegrzecznych osobowości i szczerze nieprzyjemnych ludzi wyhodowało się na wolności. A pracy jest tyle, że już można wyć jak wilk. Władze napełnią cię nowym. Przeklinaj kogo chcesz, ale praca cię nie opuści.

Lew

Taka sama sytuacja jak w przypadku raka. Nie ma końca pracy i żadne pieniądze nie są dodawane. Na froncie osobistym też jak dotąd nie ma nic radosnego – ciągłe sprzeczki i skandale.

Ukrainka z największymi kośćmi policzkowymi na świecie pokazała, jak wyglądała w wieku 16 lat bez operacji plastycznych

Mężczyzna z polskiego miasta wygrał z państwem. Zrobił niesamowite

Boris Johnson ma siódme dziecko. Gratulacje dla rodziny płyną z całego świata