Męskie znaki zodiaku, które z natury przypominają pijawki, gotowe wyssać z ciebie wszystkie soki

Mężczyznom daleko do aniołów, ale który z nich jest bardziej podstępny?

Baran

Jeśli twoją ukochaną osobą jest Baran, zaopatrz się w środki uspokajające. Niesamowity upór jagnięcy i egoizm, doprawiony dziecięcą spontanicznością, może doprowadzić każdego do białego blasku. Lubi się kłócić – nie karm chleba, nawet jeśli podejrzewa, że ​​prawda nie jest po jego stronie.

Czasami są agresywne lub po prostu nie mają nastroju, a wtedy lepiej ich nie łączyć. Plus krwiopijca – jak wybucha, więc natychmiast się uspokaja.

Byk

Byk osobiście promieniuje bogactwem, nawet jeśli nie ma specjalnego powodu do dumy. Byk przedstawia swój niewiarygodny upór jako oznakę prawdziwego mężczyzny, skąpstwo – za rozsądne oszczędności, a pesymistyczny nastrój – za adekwatną percepcję świata. Takie cechy będą wymagały od ciebie pokory i dużo cierpliwości.

Bliźnięta

Jeden z najbardziej poruszających znaków Zodiaku, z którym się nie znudzisz, ale istnieje ryzyko, że nie wytrzymasz tak intensywnego tempa życia. Nieustannie starają się komunikować ze wszystkimi wokół, czarującymi i płci przeciwnej, będąc blisko ukochanej. Budowanie z nimi przyszłości to katastrofalny biznes tylko wtedy, gdy nie jesteś Bliźniętami.

Rak

Nudny i wiecznie bolesny – nie najlepsza opcja dla partnerstwa. Jeśli potrafisz spełnić wszystkie jego wymagania i jednocześnie wyglądać jak jego matka, w końcu się z tobą ożeni. Pamiętaj jednak, że poślubiając Raka stracisz młodość, ale znajdziesz wygodną starość: Rak kocha wygodę rodzinnego ogniska. Niestety trzeba być bardzo cierpliwym, w przeciwnym razie swoją nieustanną krytyką może doprowadzić do grobu, jak prawidłowo umyć okna, nakarmić dziecko czy usmażyć ziemniaki.

Lew

W związkach Lew ma tendencję do dominacji, uważając się za centrum wszechświata. Arogancja i skłonność do dokuczania, pragnienie pięknego życia i obojętność na piękno – oto, co czeka na Ciebie w sojuszu z królewskim Lwem. Dopraw ten winegret zazdrością, gorliwością i urazą – a otrzymasz portret swojego wampira. Ten, kto uwielbia być zazdrosny, będzie wściekły, jeśli ktoś uzna go za swoją własność.

Panna

Skrupulatność tego znaku odstrasza każdą osobę doprowadzoną do szaleństwa, odbije się to na niekończących się drobiazgach i zapisach. Panna będzie szukała złego cholesterolu w zwykłym naczyniu i smugi w oku. Negatywne cechy, które potrafią każdego wydobyć – słaba ekspresja emocji i lenistwo, do których nie chce się przyznać. Aby zostać jego partnerem, musisz zmienić jego czujność na miłość.

Waga

Nieufność, dyskrecja, małostkowość i drażliwość – taki zestaw mało kto się spodoba. Jeśli wytrącisz je z równowagi, mogą przełamać złość przy pierwszym kontrze. Mają tendencję do wymyślania własnych problemów, aby później było coś do zrobienia. Przy tak wielu przyjaciołach niewielu naprawdę ufa.

Skorpion

Nie każdy będzie w stanie zbudować relację ze Scorpio. Złośliwość i skrupulatność nie sprawiają, że ten znak zodiaku jest atrakcyjny. Zastanów się dobrze, zanim wejdziesz z nim w związek: ciężki, ponury wygląd sprawi, że zakręcisz się jak wąż na patelni, a jego zazdrość doprowadzi Cię do szaleństwa.

Strzelec

Wierny szaleństwu nie toleruje kłamstw innych. Jeśli zostaniesz w to złapany – trzymaj się z dala od jego gniewu. Zazdrość Strzelca nie zna granic, ale on sam nie ma nic przeciwko zabieganiu o innych. Tylko doskonałe poczucie humoru ratuje małżeństwo.

Koziorożec

Z Koziorożcem możesz się nudzić, zwłaszcza jeśli nie możesz przezwyciężyć jego notorycznego uporu. Nienawidzi hałasu i zabawy na imprezach i rzadko staje się duszą społeczeństwa. Koziorożec jest pewien, że wie wszystko o życiu, dzięki czemu może nauczyć Cię żyć długo i ciężko, w tym prawidłowego zarządzania finansami. To może doprowadzić każdego do rozpaczy.

Wodnik

Wodnik – marzyciele, wymyślają wielkie rzeczy, ale zazwyczaj mają wystarczające zasoby, aby zacząć wdrażać swoje pomysły. Może obiecać trzy skrzynki, ale nie daj się skusić jego słodkim przemówieniom i powierz mu poważne sprawy. Musisz polegać na swojej ukochanej. W przypadku niepowodzenia nie wahaj się karmić energią ukochanej osoby.

Ryby

Łagodna, wzniosła dusza Ryb nie została stworzona, by przepłynąć ocean rodzinnych namiętności. Ich niezdecydowanie, niezwykła wrażliwość i brak niezależności nie czynią ich atrakcyjnymi, aby powstrzymać się od wyboru w poszukiwaniu partnera życiowego. Za nimi nie poczujesz się jak za kamienną ścianą, więc uciekaj przed nimi lub przygotuj się, by zostać jego matką.

Prezydent RP opowiedział o nieporozumieniach z żoną. Co wywołało kontrowersje

W Polsce uczniowie wkrótce powrócą do edukacji w pełnym wymiarze godzin. Kiedy

Ubiegłoroczna prognoza Jackowskiego zyskuje na aktualności. O co chodzi