Gratulacje dla rodziny Małgorzaty Rozenek. Celerytka pokazuje zdjęcie synka

Małgorzata Rozenek z dnia na dzień zostanie matką. Celebrytka nie może się doczekać tego momentu, kiedy jej rodzina powiększy się na jeszcze jednego członka.

Małgorzata opublikowała wspaniałe zdjęcie z urodzin swojego ukochanego syna. Wielkie brawa matce, cieszącej się codziennie z macierzyństwa.

Sama Małgorzata Rozenek obchodzi swoje urodziny 1 czerwca. Jej synek obchodzi swoje urodziny dwa dni później.

Dziwnie, ale kolejny członek rodziny Rozenek również urodzi się w tym miejscu. W sieci pojawiły się nieoczekiwane zdjęcia z urodzin synka Stasia. 14 lat temu urodziło się jej pierwsze dziecko. Z tego powodu na Instagramie gwiazdy pojawiły się piękne słowa.

14 lat temu urodziłam swojego pierwszego syna Stasia, jaka ja byłam przejęta, mimo tego, że miałam pomoc mamy, to byłam pełna wątpliwości i strachu, pierwsze dziecko to zawsze ogromna rewolucja i zmiana, nawet tak wyczekana.

Stanisław to wyjątkowe dziecko: uzdolnione artystycznie, mające swoje zdanie, wrażliwe i bardzo mądre, to on sprawił, że pokochałam macierzyństwo na tyle, że dziś odliczam chwile do porodu 3(!) syna.

Nie wiem, kiedy te 14 lat minęło @s_rozenek świat stoi przed Tobą otworem — napisała przyszła mama.

Wraz ze słowami na Instagramie Małgorzaty pojawiły się zdjęcia synka Stanisława.

https://www.instagram.com/p/CBBK0DFhgRV/?utm_source=ig_embed

Wspólne z Radosławem Rozenkiem Małgorzata Rozenek spodziewają się kolejnego dziecka. O dacie porodu już wiedzą wszystkie fani pary.

Wielkie szczęście w rodzinie Kwaśniewskich. Jolanta Kwaśniewska zdradziła wszystkie szczegóły

Dzieci Kate Middleton i księcia Williama będą kontynuować naukę w domu nawet po zakończeniu kwarantanny

Kolejne kłopoty w rodzinie króla disco polo. Zenon Martyniuk nie ma już siły