Kolejne kłopoty w rodzinie króla disco polo. Zenon Martyniuk nie ma już siły

W życiu Zenka Martynika nie jest teraz łatwo. Kolejne smutne doniesienia dotarły do mediów.

Znany muzyk stara się wszystko załatwić, ale niestety do dziś nie ma żadnych efektów. Codziennie Zenek z Danutą starają się, jak mogą, żeby wszystko poprawić. Syn Zenka, Daniel, nie daje im odpocząć.

Wiadomo, że Daniel Martyniuk to jedyny syn króla disco polo i jego małżonki Danuty. Daniel na stałe pojawia się w mediach, jednak w nie najlepszych chwilach swego życia.

Młody Martyniuk Młody słynie ze swojego buntowniczego zachowania, a z powodu swojej lekkomyślności i niedojrzałości już wiele razy popadał w kłopoty i konflikty z prawem.

Niedawno Daniel spędził w areszcie niemal miesiąc. Powodem było złamanie zasad obowiązkowej kwarantanny oraz prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Dlaczego on to robi?

Zenek Martyniuk wraz ze swoją żoną bardzo martwią się o łosie swojego jedynego syna. 10 tysięcy złotych kosztowało rodzinie króla disco polo zabranie Daniela z aresztu. Rodzice będą się starać o tym, żeby namówić syna na podjęcie terapii. Jest to trudno w ich przypadku, ale oni mają nadzieję, że Daniel zmieni swoje zachowanie.

– Martwią się, że jak odreaguje areszt, to złe nawyki powrócą. Czasem wątpią w swe siły, ale walczą o niego za wszelką cenę, bo to ich jedyne dziecko — zdradza przyjaciel rodziny.

Rodzina Martyniuka nie widzi innego wyjścia i nie poddaję się w staraniach. Daniel, że swojej strony jest uparty, więc zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Czarny scenariusz dla Polski. Niepokojące wieści od Krzysztofa Jackowskiego

Wielkie szczęście w rodzinie Kwaśniewskich. Jolanta Kwaśniewska zdradziła wszystkie szczegóły

Mężczyzna znalazł wśród starych papierów list do swego krewnego, który okazał się bardzo cenny