Dziewczynka bardzo chciała, by jej ojczym oficjalnie został jej ojcem, i mężczyzna spełnił marzenie dziewczynki, informując ją o tym w wyjątkowy sposób

Wiele osób prawdopodobnie zgodzi się, że zbudować rodzinę nie zawsze jest łatwo. Małej Kylee ze Stanów Zjednoczonych brakowało ojca.

Chociaż Tim, ukochany, a później mąż, jej matki, odegrał tę rolę znakomicie, to przede wszystkim dziewczynka chciała, by legalnie został jej ojczymem.

Na szczęście Tim był na to przygotowany i znalazł najlepszy sposób, by zaskoczyć dziecko dobrą wiadomością.

Jak się okazało, kiedy Tim Bobbitt po raz pierwszy spotkał swoją przyszłą żonę Annie, od razu zdał sobie sprawę z tego, że ona nie będzie w stanie poświęcić mu wystarczająco dużo uwagi.

Kobieta była samotną matką wychowującą córkę Kylee. Jednak wtedy nie miał pojęcia, że będzie to ukryte błogosławieństwo, ponieważ później on i Kylee nawiążą bardzo bliskie relacje.

Tim pamięta chwilę, w której po raz pierwszy spotkał małą dziewczynkę. Nie wiedział wtedy, że będzie układać Kylee do snu, tańczyć z nią w salonie, grać w gry wideo, jeździć razem kolejką górską i uczestniczyć w każdym jej pokazie Cheerleaderek i tańców, jak wszyscy kochający rodzice.

Z biegiem lat stali się sobie tacy bliscy, że Kylee chciała, żeby mężczyzna naprawdę został jej ojcem, więc poprosiła go o to na weselu Tima i Annie.

W dniu ślubu, kiedy Tim pomyślał, że ma wszystko, o czym może marzyć mężczyzna, Kylee sprawiła mu cudowną niespodziankę.

Kiedy stał przy ołtarzu, dziewczynka wręczyła mężczyźnie list w obecności swojej matki, wszystkich przyjaciół i krewnych. W nim poprosiła o oficjalną adopcję.

Ślubna niespodzianka była początkiem długiego i trudnego procesu przygotowywania do adopcji. Kiedy wszystko było gotowe, Tim zamówił rodzinną sesję zdjęciową, podczas której zaskoczył małą Kylee swoją „propozycją”.

Mężczyzna przeczytał wzruszający list i powiedział, że od tego dnia oficjalnie zostaje jej ojcem. Mała Kylee była niesamowicie szczęśliwa.

Dziewczynka zgubiła pierścionek babci podczas sadzenia czosnku, ale po 9 miesiącach ten sam czosnek pomógł znaleźć zagubioną biżuterię

Dziewczynka odrabiała lekcje w świetle bankomatów, ale dzięki wpisowi użytkownika Twittera otrzymała niezbędną pomoc

Dziewczynka przypadkowo znalazła zgubioną listę zakupów w sklepie i była szczęśliwa, gdyż nieznana osoba zostawiła dla niej prezent