Dziewczyna chciała dać chłopakowi w prezencie poduszkę ze zdjęciem jej twarzy, ale wynik przekroczył wszystkie oczekiwania

Brytyjka chciała zrobić chłopakowi niespodziankę, ale to się nie udało.

Wszyscy znamy takie sytuacje, gdy rzecz kupiona w sklepie internetowym nie wygląda tak, jak sobie wyobrażaliśmy.
21-letnia Amy Compton doświadczyła problemów z robieniem zakupów online, zamawiając prezent urodzinowy dla swojego chłopaka Harry’ego.

Brytyjska Amy Compton chciała zrobić swemu chłopakowi niespodziankę – dać w prezencie poduszkę ze zdjęciem jej twarzy. Jednak wynik był tak nieoczekiwany, że nawet sama Amy była zaskoczona.

Dziewczyna spotyka się z facetem od trzech miesięcy, więc nie zna zbyt dobrze jego gustów. Amy najpierw zapytała, co chłopak chciałby dostać na urodziny — facet odpowiedział, że to ma być niespodzianka.

Amy zamówiła poduszkę ze zdjęciem jej twarzy — takiego prezentu facet nie mógł się spodziewać. Ponadto kupiła mu trampki, by poduszka nie była jedynym prezentem.

Dziewczyna spodziewała się, że poduszka będzie fajnie wyglądać, ale wynik był nieoczekiwany.

Kiedy Amy w końcu rozpakowała paczkę, długo nie mogła przestać się śmiać: jej twarz była rozciągnięta, włosy i szyja obcięte. W wyniku takich manipulacji Brytyjka wyglądała jak „łysy ziemniak” albo jajko.

„Byłam zszokowana. Dostałam wcale nie to, czego się spodziewałam. Wiedziałam, że poduszka nie będzie wyglądać dokładnie tak jak ja, ale nie sądziłam, że będę wyglądać jak ziemniak. Po prostu jak pieczony ziemniak”.

Dziewczyna postanowiła nie dawać Harry’emu „łysego ziemniaka” i zamówiła nową wersję w innym miejscu, mając nadzieję, że za drugim razem będzie miała więcej szczęścia.

Mąż podarował żonie prezent i zrujnował małżeństwo. To było prawdziwe marzenie, ale nie jego żony

Joanne Rowling wprowadza na rynek nową powieść nie o Harrym Potterze

Chłopiec uciekł przed niedźwiedziem dzięki swojej odwadze i wiedzy