Mąż podarował żonie prezent i zrujnował małżeństwo. To było prawdziwe marzenie, ale nie jego żony

Mąż postanowił zrobić żonie miłą niespodziankę i podarował jej ulubione króliki, ale nie doceniła wysiłku, a teraz małżeństwo jest zagrożone rozpadem.

Mąż opublikował wpis o urodzinach swojej żony. Wszystko zaczęło się od tego, że mężczyzna chciał podarować żonie jej ulubione zwierzęta — króliki.

„Przez kilka tygodni myślałem o tym, co jej podarować. Ma dużo biżuterii i ubrań, ma wszystko, czego potrzebuje. –

Zobaczyłem dwa króliki do adopcji, właściciel chciał je oddać jak najszybciej, więc pomyślałem, że to idealny prezent, ponieważ były ulubionymi zwierzętami mojej żony. Nasza czteroletnia córka nazwała je Spot i Dottie”.

Ponadto mężczyzna kupił klatkę dla zwierząt, którą pomalował na ulubione kolory kobiety.

W dniu urodzin żona nie mogła się doczekać prezentu, więc po śniadaniu zabrał ją do swego biura, gdzie czekały na nią króliki. Reakcja kobiety była nieoczekiwana — wyjaśniła, że jest zaszokowana.

Mężczyzna nie rozumiał, co się dzieje i pomyślał, że jest zdenerwowana, ponieważ zwierzęta są w jego biurze — pokoju, do którego nie lubi wchodzić.
Następnie zapewnił żonę, że niedługo będzie mogła wypuścić je do ogrodu. Jednak ona opuściła pokój w milczeniu.

„Zapytałem o to moją siostrę, ponieważ są bliskimi przyjaciółkami. – Okazało się, że króliki to ulubione zwierzęta mojej byłej dziewczyny, matki mojego dziecka.

Teraz kiedy moja żona będzie wychodzić z dziećmi do ogrodu, zwierzęta będą jej przypominać, że pomyliłem ją z moją byłą dziewczyną.

Żona przestała odpowiadać na wiadomości męża. Nie wiadomo co się stanie teraz z ich małżeństwem i związkiem. Przynajmniej jeśli się rozwiodą, powód będzie zrozumiały. Mężczyzna w pełni uznaje swoją winę.

Facet usłyszał, jak nastolatki kpią z domu 75-letniego staruszka. To co zrobił zapiera dech w piersiach

Miłość tej pary dla większości jest zupełnie niezrozumiała. Dlaczego ludzie nie rozumieją ich miłości?

We własnym hełmie wyniósł całą dziesiątkę kaczątek na górę