Co wskazuje na to, że to nie pierwsze nasze życie na ziemi

Stephen Bankars nie tylko uważa, że reinkarnacja jest możliwa z punktu widzenia nauki, ale także wymienia oznaki, wskazujące na to, że nie żyjesz po raz pierwszy na Ziemi.

Reinkarnacja nadal jest koncepcją duchową. Jest to przekonanie, że po śmierci ciała nasze dusze są w stanie przenieść się do innych ciał.

Niektórzy ludzie rzekomo powracają do ziemskiego świata, aby złagodzić swoją karmę, inni pomagają komuś się rozwijać.

Istnieje wiele dowodów naukowych na istnienie reinkarnacji. Jak dowiedzieć się, czy kiedykolwiek mieszkałeś już na Ziemi, czy nie? Czy byłeś człowiekiem? Zgodnie z intuicją wiele osób uważa, że tak właśnie jest.

Oto cztery oznaki wskazujące na to, że twoja ludzka dusza jest znacznie starsza niż twoje ciało.

1. Bardzo dobrze „czytasz” ludzi

Od najmłodszych lat zauważyłeś, że jedno spojrzenie na osobę wystarczy, aby zrozumieć coś o jej życiu.

Wygląda na to, że w tobie znajduje się pewnego rodzaju oprogramowanie, które pozwala szybko pobierać informacje o innych duszach. Wszystko to dlatego, że ludzie są do siebie bardzo podobni: wystarczy zdefiniować kilkadziesiąt archetypów osobowości.

Jeśli twoja dusza ma tysiące lat i od kilku stuleci z rzędu komunikujesz się z ludźmi, to prawdopodobnie już dobrze znasz te archetypy.

Aby zrozumieć, czy dana osoba jest dobra, czy nie, nie musisz długo się zastanawiać. Otrzymujesz tego rodzaju informacje natychmiast.

2. Lubisz samotność

Wiesz, jak cieszyć się samotnością i czasem, który możesz poświęcić tylko sobie. Nie dzieje się tak dlatego, że jesteś socjopatą i lubisz być sam.

Wynika to z tego, że z jakiegoś powodu wiesz już lepiej niż inni, że czas spędzony na obserwowaniu gwiazd jest o wiele bardziej interesujący niż czas spędzony w centrum handlowo-rozrywkowym.

Nie potrzebujesz wzajemnej zgody ani publicznego uznania. Ponieważ nie jest to pierwszy raz, kiedy przybyłeś na ten świat, nie potrzebujesz eksperymentów, aby zrozumieć, który sposób życia jest dla ciebie wygodny.

Nadal czujesz się komfortowo zarówno sam, jak i z innymi ludźmi. I zawsze wiesz, kiedy pierwsza opcja będzie bardziej interesująca, a kiedy — druga.

3. Nie lubisz ułożenia rzeczy w świecie

Szkoła, praca, rodzinne wakacje … Bierzesz udział we wszystkim, ale rozumiesz, że wszystko to nie jest zorganizowane w najlepszy sposób. Często zastanawiasz się nad tym, co ludzie nie robią mądrze.

Wydaje ci się, że świat jest ułożony w niewłaściwy i nieracjonalny sposób. Czasami wydaje ci się, że jesteś lwem, zmuszonym do zachowywania się jak owca w owczym towarzystwie. W życiu często musisz udawać, że jesteś zainteresowany, chociaż w rzeczywistości tak nie jest.

4. Masz niezwykły wpływ na ludzi.

Ludzie mogą przyjść do ciebie po radę, nawet jeśli jesteś o 10-20 lat młodszy od nich. Wiedzą, że jesteś spostrzegawczy i mądry.

Wygląda na to, że masz specjalne filozoficzne spojrzenie na życie. Jeśli nie mieszkasz po raz pierwszy na tej planecie, znasz prawdziwą wartość takich rzeczy, jak cierpliwość, pewność siebie, uczciwość i introspekcja.

Opuszczona cerkiew w Indonezji wygląda jak gigantyczny kurczak

70-letni mężczyzna bez nóg w ciągu 19 lat sadzi las

Pomysłowe matki zamiast części ogrodzenia wstawiły szybę z pleksi. Teraz ich dzieci mogą się bawić razem nawet w czasie kwarantany