Dziewczyna myślała, że ma problemy z trawieniem, ale przyczyna złego samopoczucia ujawniła się po prysznicu

Australijka obawiała się, że ma problemy z trawieniem, ale nie zdawała sobie sprawy z tego, że była w ciąży przez dziewięć miesięcy

Amber Smith, 18-letnia mieszkanka stanu Queensland w Australii, poszła rano wziąć prysznic i powróciła z łazienki ze swoim nowo narodzonym synem.

„Kiedy brałam prysznic, poczułam bardzo ostry skurcz w żołądku, a w następnej chwili woda ciekła już wszędzie, a ja płakałam” – powiedziała młoda matka.

Dziewczyna bardzo przestraszyła swojego chłopaka Blairdona: facet szybko zszedł do niej z górnego piętra. Myślał, że jego dziewczyna coś sobie uszkodziła, ale na dole czekała go niespodzianka.

Dziesięć minut później Amber siedziała na podłodze łazienki z nowo narodzonym synem na rękach. Chłopiec otrzymał imię Cooper Allen-Robert Woods.

Amber przyznała się, że przez dziewięć miesięcy nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Dziewczyna zawsze miała nieregularny cykl menstruacyjny, więc nie myślała, że coś jest nie tak. A zmiany w jej wyglądzie były tak nieznaczne, że nie mogła nawet pomyśleć, że rośnie w niej dziecko.

Dziewczyna potraktowała swoje złe samopoczucie i ból brzucha jako chorobę gastrologiczną, więc nigdy nie przyszło jej do głowy, aby zrobić test i odwiedzić ginekologa.

Amber i Blairdon zamierzają wziąć ślub, a rodzice każdego z nich są gotowi zapewnić młodym rodzicom niezbędne wsparcie.

Porzucony kot został opiekunem małego chłopca, wszędzie podążając za nim

Na Florydzie odkryto bardzo rzadki gatunek niebieskich pszczół