Co mówi o człowieku dzień jego urodzenia

Na każdym kroku mamy do czynienia z liczbami, towarzyszą nam od urodzenia i bez nich nie wyobrażamy sobie naszego życia. Istnieje wiele technik numerologicznych, ale najważniejsza jest liczba dnia urodzenia.

1. Jeśli dana osoba urodziła się 1, 10, 19 i 28 dnia każdego miesiąca, to odpowiada jej jedynka. Tacy ludzie są zawsze pewni swoich umiejętności, starają się być podziwiani, są ambitni i impulsywni. Jednocześnie są rozsądni i potrafią siebie kontrolować.

2. Osobom urodzonym 2, 11, 20 i 29 dnia każdego miesiąca odpowiada dwójka. Charakteryzują się przede wszystkim niejednoznacznym charakterem i niepewnością siebie. Każda decyzja dla nich jest trudna. Te osoby bardzo dobrze rozumieją żarty, są inteligentne i emocjonalne, ale jednocześnie drażliwe i zmienne oraz pełne czułości.

3. Osobom urodzonym 3, 12, 21 i 30 każdego miesiąca odpowiada trójka. Osoby, na które wpływa ta liczba, prawie zawsze odnoszą sukcesy, jeśli mają takie cechy charakteru, jak współczucie i samodyscyplina. Są bardzo zdolni i kreatywni.

4. Na osoby urodzone 4, 13, 22 i 31 każdego miesiąca ma wpływ czwórka. Osoby te charakteryzują się nieugiętością i statycznością. Są reformatorami.

5. Jeśli urodziłeś się 5, 14 i 23 każdego miesiąca, wtedy twoja liczba — pięć. Te osoby cenią sobie niezależność i wolność. Z jednej strony pociągają ich przygody i podróże, z drugiej — szukają życia wypełnionego domową harmonią.

6. Ludzie urodzeni 6, 15 i 24 każdego miesiąca należą do szóstki. Potrafią z łatwością wspinać się po szczeblach kariery, są zdolni, uczciwi i wykazują się profesjonalizmem oraz odpowiedzialnością. Mają wesołe usposobienie, uwielbiają sztukę.

7. Siódemka wpływa na osoby urodzone 7, 16, 25 każdego miesiąca. Te osobę wyróżniają się filozoficzną naturą myślenia, są pragmatyczni, poszukujący spokoju i ciszy. Siódemka jest obdarzona wieloma talentami, ale jej charakterystycznymi cechami są też próżność i pragnienie władzy.

8. Jeśli urodziłeś się 8, 17 i 26 każdego miesiąca, wpływa na ciebie ósemka. Są to zwykle życzliwi ludzie, którzy nie czynią nikomu krzywdy. Mają takie cechy charakteru jak hojność, altruizm, pragnienie wiedzy, nieskazitelność, organizacja, praktyczność, wytrwałość.

9. Pod wpływem dziewiątki są osoby urodzone 9, 18 i 27 każdego miesiąca. Te osoby można nazwać twórcami pomysłów. Stawiają sobie cel i uparcie do niego dążą. Są hojni, otwarci, lubią być patronami.

Proste nawyki, które pomogą сi się wzbogacić

Porzucony kot został opiekunem małego chłopca, wszędzie podążając za nim