Jakie są znaki związane z kotami, które pomogą Wam poprawić swoje finanse

Znaki o kotach nauczą, jak stać się bogatym.

Pośród znaków ludowych, które sprowadzały się do naszych czasów od czasów starożytnych, pięć dotyczy kotów – rzekomo te puszyste stworzenia są w stanie pomóc w niektórych sytuacjach finansowych.

Fakt, że kot ma bardzo potężną energię, jest znany wszystkim. Kot i miejsce chorego na swoim właścicielu bezbłędnie definiuje i może je wyleczyć, jeśli istnieje wola kota (jeśli kot obraża, nie będzie leczył sprawcy, zadrapanie – proszę).

Mówią, że nawet koty widzą to, czego ludzie nie widzą, czyli nasz świat, i byty z innego świata, których człowiek (na szczęście) nie widzi. Energia tych zwierząt jest naprawdę potężna, można się domyślić, patrząc im w oczy.

Czasami koty nie rozumieją umysłu i wydaje się, że są obcymi stworzeniami, ale czasami mogą przynieść sukces, wzbogacając swojego mistrza.

W każdym narodzie koty są uważane za magiczne stworzenia, które subtelnie reagują na stan energii, zarówno w domu, w którym żyją, jak i ich pan.

Kotom przypisuje się zdolność wpływania na każdą sferę ludzkiego życia: sferę zdrowia, miłości i dobrego samopoczucia. I jest co najmniej pięć oznak, że koty pomagają się wzbogacić.

Kot zaczął ocierać się o stopy

Jeśli kot, porzuciwszy wszystkie swoje sprawy kota, postanowił zbliżyć się do właściciela i pocierać go o stopy, a następnie mruczeć – zabieranie stóp w żadnym wypadku nie jest konieczne. Takie zachowanie zwierzaka sygnalizuje nieoczekiwany zysk.

Dzieje się tak również wtedy, gdy kot wskakuje na stół ze szczególnie ważnymi dokumentami i opiera się na nich lub po prostu na nich stąpa – nie trzeba się spieszyć, aby go skarać. Jeśli uwierzyć w ten znak, wkrótce właściciel zakończy udaną operację.

Zwierzę domowe złapało mysz

Jedna sprawa, jeśli kot pokazuje gospodarzom, którzym on przynosi zabitą myszkę do progu domu, i całkiem inna – na pościel (kotowi różnicy nie ma). W takiej sytuacji gospodarz wątpliwe ucieszy się powodzeniu puszystego myśliwego, lecz łajać wszystko jedno jego nie warto.

Po pierwsze, kotowi nie zrozumiale będzie, ponieważ on, za jego miarami, sprawę zrobił piękną i dostojny pochwały i czegoś smaczniutkiego. Po drugie, to przepiękna dla gospodarza wieść: jemu, czy pensję zwiększą, czy w posadzie zwiększą.

Nakarmić bezdomne koty

Podkarmianie bezprzytulnych zwierząt i kotek w tej liczbie -sprawa szlachetna. Wiele pieniędzy dla tego nie trzeba, a zwierzę od głodu cierpieć nie będzie. Dobre sprawy obowiązkowo oceni Wszechświat i wywdzięczy człowiekowi dodatkowym źródłem dochodu. Mówią, że jeśli dzielić się swoją energią, to ona obowiązkowo wróci .

Kocia sierść w portfelu

Istnieje omen, że jeśli zawieść kota z długą sierścią, to i w portfelu gospodarz pieniędzy będzie miał wiele. Idąc omenowi, wyczesać kotek trzeba przy Pełnym księżycu i kawałek tej wełny pokłaść do portfela. Nasi przodkowie wierzyli, że w ten sposób można załączyć bogactwo do domu.

Bogactwo gospodarzowi przyniesie kot z czarną sierścią

Czarny kot, jak zaprowadzono uważać – do nieszczęścia i do niepowodzeń. A nasi przodkowie uważali inaczej.. Czarny kot w domu zdolny załączyć u jego bogactwo i dostatek. U jego gospodarza w biznesie problemów nie będzie, zwłaszcza tego, który jest związany z zakresem handlu.
Jego czarny kot przyciągnie pieniądze jak magnes

Córka prezydenta jest w ciąży? Andrzej Duda zaskoczył wszystkich

Syn Danuty Holeckiej został w sobotę mężem pięknej brunetki. Kim jest ta tajemnicza dama?

Ptak udarzaje się do okna – co nosi ten znak