Ptak udarzaje się do okna – co nosi ten znak

Spodziewać się nieszczęścia lub odwrotnie niespodziewanej radości?

Jest znak, że jeśli ptak zapuka do okna, może się zdarzyć nieszczęście. Ale istnieje wiele niuansów, które mogą zmienić interpretację. Dlatego starajcie się zrozumieć wszystko przed wyciągnięciem wniosków.

Przyczyny znaków ptaków

Od niepamiętnych czasów ludzie obserwowali zwierzęta, rośliny i ptaki i dokonywali osądów na podstawie ich zachowania. Teraz trudno jest zrozumieć, skąd pochodzi ten lub inny znak, ale można spróbować trochę w to zagłębić się.

Ptak, który jest w pobliżu waszego domu, jest symbolem wiadomości, dobrych lub złych.

U wiele ludów ptaki były związane ze światem duchów. Wierzono, że w nich były dusze umarłych. Dlatego ptak powoduje taką reakcję, który puka w okno. Dlaczego pojawił się zmarły? Czy chce po prostu porozmawiać ze swoimi żyjącymi krewnymi, czy też chce o czymś ostrzec? I czy obowiązkowo ta wiadomość może być negatywna, czy ptak na skrzydłach może przynieść dobry znak?

Innym powodem pojawienia się ptaka jest wrażliwość tych niebiańskich stworzeń. Nawet dziecko wie, że jeśli jaskółki lecą nisko to będzie deszcz. Ptaki potrafią reagować na wszelkie zmiany na świecie, jak również odczuwać naturalną katastrofę, która zbliża się, na długo przed tym, jak ona się stanie.

Co sugerują ptaki

• jaskółcze pukanie w okno było uważane za dobry znak. Może zaalarmować dobre wieści od bliskich;

• Jeśli zauważyliście stryża , nie bójcie się, to także dobry posłaniec. Czekają na Was nie tylko pozytywne wiadomości, ale także przyjemne wizyty. A może nawet długo oczekiwana ciąża;

• Uwarza się że wróbel niesie ze sobą straty finansowe. Ponieważ ten ptaszek ma reputacje złodzieja i oszusta. A więc jego wygląd może oznaczać nieudaną inwestycję, utratę portfela, oszustwo i bezpośrednią kradzież; Więc jego pojawienie może oznaczać nieudaną inwestycję, utratę portmonetki, oszustwo i bezpośrednią kradzież.

• Gołąb w czasach starożytnych był uważany za listonosza między dwoma światami. Posłaniec z tego świata. Ludzie wciąż obawiają się, że przyniesie wiadomość, że ktoś może umrzeć w domu. Ale jeśli gołąb uderzył się w okno i poleciał, to dobry znak! Znak, że pieniądze wkrótce do was przyjdą. Możecie nawet stać się znacznie bogatszy. Dla tego nie pogarszaj sytuację lecz czekajcie na dobre wieści;

• W innej wersji gołąb uderzający w szybę jest duszą zmarłego krewnego lub dalekiego przodka, który przyszedł cię zobaczyć;

• Mała sikora przyniesie wam również szczęśliwe wiadomości. Czeka na was wielki sukces, szczęście, dobrobyt. Efekt jest powiększany, gdy ten ptak przyleci do was przez otwarte okno. Gwarantujemy szczęście i szczęście przez cały rok; Szczęście i fortunę gwarantowane przez cały rok;

• W czasach starożytnych ludzie bali się pukania ptaków leśnych. Kukułka lub sowa zwiastują rozprzestrzenianie się masowych epidemii lub klęsk żywiołowych.

• Pierwszy radosny ptak wiosny przynosi dobre wieści, a jeśli w domu jest kobieta, wkrótce będą długo oczekiwane narodziny dziecka.

Uderzył w okno i poleciał

Jeśli ptak nie rozbił się o wasze szkło, ale po prostu uderzył i zniknął na niebie, nie macie się czego bać. Nawet jeśli interpretacja jest negatywna, jest to tylko ostrzeżenie. Mówi się, że jeśli ptak zostanie zauważony przez niezamężną dziewczynę przy oknie, zwiastuje to szybkie małżeństwo. Taka interpretacja jest dozwolona, jeśli pierzaste stworzenie uderzyło raz lub dwa razy i nie pozostało uderzać się w szybie.

Zagrożenia związane z podróżą mogą na was czekać, jeśli ptak uderzy w okno stojącego samochodu. W tym jeśli jesteście w drodze, musicie zmniejszyć prędkość. Działa tu nie tylko znak, ale i zdrowy rozsądek.
Jeśli ptak nie tylko uderzył, ale także uszkodził okno, możecie już pomyśleć o złym znaku. Zwłaszcza jeśli na szybie widać krew lub pióra.

Pukanie do okna pierzastej wspólnoty powinno oznaczać, że w ten sposób nasi zmarli krewni błogosławią nas na sukces w rozpoczęciu czegoś, co zostało wcześniej pomyślane.

I to bardzo zły znak, jeśli ptaki ciągleuderzają się w okna. I wpłynie to nie tylko na was, ale także na waszych sąsiadów. Jest jeden niuans. Znak nie działa, jeśli ptaki mają warunki do zderzenia się z oknami innych ludzi. Być może ścigają ich dzieci lub rąbią drewno w pobliżu, odciągając je od swoich zwykłych miejsc. Albo wasz dom został zbudowany niedawno gdzie przed tym latały tu ptaki.

Ptak uderzył i rozbił się

Taki znak jest uważany za najgorszy ze wszystkich powyższych. Jest to często interpretowane jako ostrzeżenie przed śmiercią bliskich. Kolejna wersja to katastrofa naturalna, której ptaki doświadczają z góry.

Dla młodej dziewczyny ptak, który rozbił się do szyby, może oznaczać, że w nadchodzącym roku nie będzie mogła wyjść za mąż. Lub jej małżeństwo będzie nieudane i krótkotrwałe.

Ptak pozostał się i dalej puka

Jeśli ptak jest wytrwały i nie chce odtać, wyraźnie chce was ostrzec. Należy zachować ostrożność podczas podróży I ruchu. Zachowójcie ostrożność, jeśli wybieracie się w długą podróż. Zwrótcie uwagę na swoje zdrowie I samopoczucie bliskich.

A skrzydłatego posłańca nie powinieneście próbować wypędzać z parapetu, lepiej dać im trochę jedzenia.

Jak uniknąć kłopotów?

Po ostrzeżeniu możesz spróbować złagodzić skutki złego omenu.

• Umyjcie okno, wytrzyjcie dokładnie po obu stronach;

• Jeśli szyba jest pęknięta, nie zwlekajcie wymianę;

• Wyjdźcie na zewnątrz i nakarmcie ptaki. Najlepiej jest znalezienie ptaków, które zapukały do twojego okna. Ale jeśli nie widzicie takich, inny będzie pasował. Uważa się, że to pomaga uspokoić duchy, które przysłały ci znak podobny do ptaka;

• Jeśli ptak ostrzega przed stratami finansowymi – chrońcie się. Nie bierzcie pożyczek w najbliższym czasie. Nie dawajcie ani nie pożyczajcie. Odmówci się od udziału w wątpliwych projektach;

• Lieśny czy rozbity ptak ostrzeżony przed zbliżającymi się masowymi katastrofami? Pomyślcie o tym, co zrobicie Wy lub Wasze zwierzęta w przypadku pożaru, powodzi, trzęsienia ziemi. Poprostu pomyślcie o tym, bo kataklizmy mogą się zdarzyć bez znaków ostrzegawczych. Jeśli już się przestraszyły, weźcie ciepły prysznic i, patrząc na odpływ prysznicowy, powtórzcie kilka razy: „Woda-woda, skąd pochodzi, poszła dotąd, wszystkie 33 nieszczęścia zabrała ze sobą”;

• Jeśli ptak został ranny przez szkło, ale nie umarł, pomóżcie mu. Więc możecie zabrać zły omen. Jeśli martwy ptak jest przy waszym oknie, zabierzcie go z domu;

• Kolejnym świetnym sposobem na uniknięcie skutków złego omen jest niewiara w to! Dopóki nie przekonacie się, że ptak przyniósł nieszczęście, nic wam się nie stanie. Nie twórzcie negatywnych myśli. Ponadto widać, jakie są różne interpretacje takich znaków.

Wszystkie te działania pomogą złagodzić lub całkowicie wyeliminować skutki znaków, jeśli ptak naprawdę przyniósł domowi złe wieści.

Kiedy będziecie myślić o gołębicy lub sikorze, która zapukała do twojego okna, rozważ również naukowe wyjaśnienia. Czasami ptaki widzą swoje odbicie w szkle, przyjmują to za innego przedstawiciela swojego gatunku i próbują się z nim komunikować. Lub są słabo skoordynowane po sfermentowanym owocu. Zastanówcie się, czy warto ufać temu znakowi z pełną pewnością siebie?

Dlaczego rolnicy pomalowali swoje krowy białymi paskami

Weterynarze opracowali listę produktów, których nigdy nie można podawać psom

Książę Charles udostępnił zdjęcie ze swoim dwuletniem wnukiem Louisem