Zdjęcia w telefonie żony ujawniły prawdę, którą brat i żona ukrywali od lat

Para wybierała wspólne zdjęcia do albumu z okazji rocznicy ślubu, ale mąż zobaczył na starym zdjęciu żony znajomą postać i chciał poznać historię za kulisami.

Dowiedział się więc, że jego żona i jego brat przez długi czas ukrywali przed nim tajemnicę.

Mężczyzna powiedział, że był zaskoczony, gdy dowiedział się, że jego żona i młodszy brat mieli wspólną przeszłość. Sam 35-letni mężczyzna poznał swoją przyszłą żonę latem 2016 roku.

Dwa lata po pierwszym spotkaniu się pobrali. Urodził się im syn, który ma teraz zaledwie rok.

Para planowała zrobić album z uroczymi zdjęciami z okazji drugiej rocznicy ślubu, ale coś poszło nie tak, gdy żona zaczęła pokazywać mężowi zdjęcia zapisane w jej starym telefonie.

„Przypadkowo natknęła się na zdjęcie, na którym stoi obok mojego brata, a także na kilka zrzutów ekranu z wiadomościami”.

Aby wyjaśnić, z kim miała do czynienia jego żona, mąż krótko opisał swojego krewnego.

„Mój młodszy brat jest bardzo przystojny, inteligentny i odnoszący sukcesy i zakochuje się w nim wiele kobiet”.

Autor podejrzewał, że jego żona nie uniknęła tego losu. Kobieta pozwoliła mężowi obejrzeć zrzuty ekranu, ponieważ uznała je za zabawne. Jednak jej mężowi nie chciało się śmiać.

„Napisała wiadomość w stylu: „ Hej, kochanie!” lub „Z przyjemnością spotkam się z tobą i pewnego dnia napiję się kilku drinków! ”- powiedział zdenerwowany mężczyzna.

Okazało się, że jego żona w 2016 roku poznała jego brata na przyjęciu i przespała się z nim. Według kobiety stało się to, zanim poznała męża.

Po tej nocy dziewczyna chciała kontynuować związek, ale mężczyzna był temu przeciwny, ponieważ niedawno zakończył długi romans i nie chciał zaczynać nowego.

„Moja żona przyznała mi, że była trochę zdenerwowana, kiedy ją odrzucił, ale szybko to przezwyciężyła. Wyjaśniła, że kiedy spotkaliśmy się trzy miesiące później, nawet nie wiedziała, że jestem jego bratem”.

Po tym, jak mężczyzna dowiedział się o wspólnej przeszłości bliskich, dla niego wiele się ułożyło.

Teraz autor nie rozmawia z żoną ani bratem. Mężczyzna nie rozumie, dlaczego jego żona nie powiedziała mu o swojej przeszłości przez cztery lata związku.

Sama kobieta przyznała, że po prostu nie chce drażnić męża, a ponadto, jak powiedziała, nie jest z tego dumna.

Sprawdzony sposób na uprawę pomidorów. Jeszcze nigdy nie zawiódł

Nauczyciel był mile zaskoczony uczynkiem swojego ucznia, który część swoich punktów za test oddał temu, kto ich najbardziej potrzebował

Dziesięć sprawdzonych sposobów na schłodzenie gorącej herbaty