Zasady kwaratanny w tym miejscu mogą bardzo zaskoczyć. Policja podjęła niezwykłą decyzję

Brytyjska policja otrzymała dokument wyjaśniający trudne kwestie związane zorganizacją kwarantanny.

Dokument stworzony przez National Police Governors Board (NPCC) i College of Police ma na celu pomóc pracownikom w zapewnieniu przestrzegania środków kwarantanny.

W artykule napisano w szczególności, że policja nie powinna pozwalać ludziom pracować w parkach lub siedzieć na ławkach zbyt długo. Działania te nie są uważane za „uzasadnione usprawiedliwienie” naruszenia kwarantanny.

Jednocześnie dokument wskazuje, że ludzie mogą odwiedzać swoich przyjaciół, aby „ochłodzić się” po kłótni z domownikami. Co więcej, czas przebywania u kumpli może być „mierzony dniami, a nie godzinami”.

Również ludzie mogą kupować towary luksusowe podczas zakupów i ćwiczyć na wyjeździe, pod warunkiem, że więcej czasu spędzi się na spacerze niż na prowadzeniu samochodu.

Podczas kwarantanny brytyjska policja stanęła w obliczu nieoczekiwanego problemu: zwiększyła się liczba skarg od czujnych obywateli, którzy zgłaszają, że ich sąsiedzi łamią zasady i wychodzą więcej niż raz dziennie.

Komisariaty policji musiały szybko tworzyć strony internetowe „dla donosów”. Ponadto policja rozpoczęła kampanię wyjaśniającą, zachęcając ludzi do zgłaszania sobie nawzajem uwag i nieprzeszkadzania policji w drobiazgach.

Mężczyzna znalazł wśród starych papierów list do swego krewnego, który okazał się bardzo cenny

Aby się nie nudzić podczas kwarantanny, rodzina postanowiła zostać Simpsonami i nakręcić o nich nowy film

Chłopiec wymyślił, jak zorganizować lekcje pływania nie wychodząc z domu