Wpadka. Al Pacino został zobowiązany do płacenia alimentów na utrzymanie swojego nowo narodzonego syna

Dla 83-letniego aktora narodziny spadkobiercy w jego zaawansowanym wieku były nieoczekiwane same w sobie, a teraz będzie musiał wspierać dziecko, którego nie planował.

Hollywoodzki gwiazdor został zobowiązany do płacenia byłej kochance za urodzone dziecko. 110 tysięcy dolarów.

Al Pacino zapłaci Nur Alfalli od razu jako zaliczkę, 15 tys. dolarów rocznie powinno być wpłatą na fundusz edukacyjny syna, 13 tys. dolarów pójdzie na nocną pielęgniarkę i wszelkie wydatki medyczne poza ubezpieczeniem.

Ponadto 29-letnia matka syna Ala Pacino będzie otrzymywać miesięcznie 30 tysięcy dolarów tytułem alimentów.

Al Pacino zaczął spotykać się z młodą kobietą podczas pandemii koronawirusa. Wcześniej aktor Noor Alfalla był kochankiem Micka Jaggera, jednak na „koncie” madame jest wielu celebrytów i bogaczy.

Po urodzeniu dziecka Al Pacino rozstała się z aktywnym łowcą mężczyzn, a ona pospiesznie wróciła do jednego ze swoich byłych kochanków – 62-letniego miliardera Nicholasa Berggrüna.

Alfalla woli wiekowych zalotników: nie umrze, zostawiając jej dziedziczkę fortuny, więc może będzie bardziej przychylny.

Jeśli chodzi o noworodka, jego pojawienie się dla Ala Pacino było niezwykle nieoczekiwane. Aktor zrobił nawet test na ojcostwo, ponieważ był pewien, że nie może już mieć dzieci.

Alfalla woli starszych zalotników: nie umrze, zostawiając jej dziedziczkę fortuny, więc może będzie bardziej przychylny.

Jeśli chodzi o noworodka, jego pojawienie się dla Ala Pacino było niezwykle nieoczekiwane. Aktor wykonał nawet test na ojcostwo, ponieważ był pewien, że nie może już mieć dzieci.

Testy potwierdziły, że dziecko jest jego synem. To czwarte dziecko Ala Pacino i pierworodne — z Noor Alfallą. Najstarsza córka aktora ma 34 lata, a dwoje pozostałych dzieci po 22 lata.

Nie wiadomo, jak czuli się z narodzinami brata Romana, ale sam Al Pacino uważa narodziny tego dziecka za prawdziwy cud.

Przydatne życiowe triki dla domu. Jak pasta do zębów może pomóc odświeżyć tapetę

Karina Bosak na inauguracji Sejmu. Promienny blask ciąży czy znakomity styl

Jak rozpoznać, że zbliża się coś nieodwracalnego? Zimne i niewyraźne sylwetki na zdjęciach to oznaki zbliżającego odejścia