Karina Bosak na inauguracji Sejmu. Promienny blask ciąży czy znakomity styl

13 listopada stał się wyjątkowym dniem dla posłanki Konfederacji Kariny Bosak, która wraz z mężem, Krzysztofem Bosakiem, pojawiła się na inauguracji X kadencji Sejmu.

Para złożyła uroczyste zaprzysiężenie poselskie, a uwagę wszystkich obecnych zwróciła zaawansowana ciąża Kariny, która mimo tego wyglądała niezwykle kwitnąco.

Karina Bosak może celebrować podwójny sukces – nie tylko jej mąż dostał się do Sejmu, ale i ona osiągnęła imponujący wynik w wyborach parlamentarnych, zwyciężając nawet nad byłym liderem Konfederacji, Januszem Korwin-Mikkem.

To z pewnością było powodem do radości i dumy podczas pierwszego posiedzenia nowego Sejmu.

Niezwykłe jest to, że Karina osiągnęła ten sukces, mimo że w zasadzie nie prowadziła aktywnej kampanii wyborczej z powodu zaawansowanej ciąży.

Błogosławiony stan nie stał się przeszkodą, by stanąć na sali plenarnej i złożyć ślubowanie jako posłanka.

Na inaugurację wybrała luźną granatową sukienkę, czarne rajstopy i wygodne buty na płaskim obcasie. Jej rozpuszczone, falujące włosy oraz delikatny makijaż podkreślały naturalne piękno. Niezaprzeczalnie, żona Krzysztofa Bosaka prezentowała się wyjątkowo dobrze, emanując promiennym blaskiem. Ciąża wyraźnie jej służyła, a dumna mina świadczyła o radości z osiągniętych sukcesów.

Obecność Kariny Bosak na inauguracji to także świadectwo jej determinacji i silnej woli. Nawet będąc w zaawansowanej ciąży, nie rezygnowała z aktywnego udziału w życiu politycznym. Jej styl podczas tego ważnego wydarzenia pokazał, że można być zarówno elegancką, jak i skuteczną kobietą w polityce.

Obecnie Karina i Krzysztof Bosakowie mają dwóch synków, a ich rodzina wkrótce się powiększy o kolejne dziecko. Ta radosna nowina sprawiła, że para stała się jeszcze bardziej urocza dla swoich sympatyków. Karina Bosak udowadnia, że kobieta w ciąży może być nie tylko skuteczną polityczką, ale także inspiracją dla wielu, prezentując jednocześnie styl i wdzięk.

Jak rozpoznać, że zbliża się coś nieodwracalnego? Zimne i niewyraźne sylwetki na zdjęciach to oznaki zbliżającego odejścia

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zdradzają światu swój „sekret”. Rozśmieszają internautów do łez

Styliści wymienili kilka ważnych rzeczy, które należy powiedzieć fryzjerowi przed strzyżeniem