Wierni fani nie rozpoznali gwiazdę „Przyjaciół”

W filmie widać, jak 50-letni Matthew Perry podszedł do swojego SUV-a w ciemnych spodniach, szarej rozciągniętej koszulce i czapce z daszkiem.

Hollywoodzki aktor Matthew Perry na swój sposób przeżywa kolejne zerwanie z dziewczyną. Gwiazda serialu „Przyjaciele” udał się do swojej posiadłości w Malibu, położonej nad oceanem. Jednak paparazzi ledwo rozpoznali hollywoodzkiego Chandlera.

Zdjęcia ukazały się na tabloidzie Metro i natychmiast obleciały internet. Niedbałe ubrania podkreślały zbędne kilogramy, które aktor zdobył podczas kwarantanny.

Według reporterów Matthew Perry wybrał się w podróż z dziewczyną. Jednak ona nie znalazła się na celowniku paparazzich.

Co wiadomo o życiu osobistym Matthew Perry’ego?

Matthew Perry nigdy się nie ożenił, więc rola Chandlera w serialu „Przyjaciele” – to chyba jedyna okazja, by zobaczyć aktora w roli pana młodego. Najdłużej utrzymywał relacje z Lizzy Caplan, z którą spotykał się przez 6 lat.
Jednak Matthew Perry nie odważył się prosić ją o rękę, więc w 2012 roku się rozstali.

Po tym aktor miał kilka romansów, z których ostatni z 29-letnią Molly Hurwitz. Matthew Perry spotykał się z nią 2 lata, dlatego wszyscy przyjaciele byli przekonani, że ta dziewczyna zostanie jego żoną.

Molly zawsze wspierała swojego ukochanego i pomagała mu pokonać depresję. Jednak na początku maja 2020 r. dobrze poinformowane osoby oznajmiły, że dziewczyna wyprowadziła się z majątku Matthew Perry’ego.

Angelika. Skończyła 80 lat i już nie wygląda jak dawniej

Standardy piękna i kobiecości. Perły włoskiego kina

Tajwańska aktorka ma 63 lata, ale ludzie w to nie wierzą, ponieważ wygląda na zbyt młodą i odpowiednio się ubiera