Tajwańska aktorka ma 63 lata, ale ludzie w to nie wierzą, ponieważ wygląda na zbyt młodą i odpowiednio się ubiera

Tajwańska aktorka Chen Meifen ma wygląd młodej dziewczyny, ale za tym kryją się jej pewne tajemnice.

Urok młodości

Chen Meifen jest imponującą Tajwanką. Nie wstydzi się zakładać wyzywające ubrania, mimo dość solidnego wieku, który jednak niczym się nie wyraża.

Kobieta ciężko pracuje nad sobą, ćwicząc fitness i przestrzegając ścisłej diety. Teraz jest gotowa podzielić się swoim programem długiej młodości ze swoimi fanami i po prostu zainteresowanymi ludźmi.

Kobieta stała się królową piękności 40 lat temu, ale robi wszystko, co w jej mocy, aby cały czas potwierdzać swój tytuł.

Zasady diety i odżywiania

Aby wyglądać o 30 lat młodziej w wieku 63 lat, musisz przyzwyczaić się do prawidłowego odżywiania. Nasza bohaterka zapewnia, że każdy ranek zaczyna się od miski gorącej zupy, do której dodaje swój „tajny składnik” – korzenie imbiru.

Na deser aktorka regularnie spożywa tropikalny durian, owoc z rodziny ślazowatych o pikantnym smaku.

Oryginalne danie

Ponadto dieta pani Chen zawiera niezwykłą zupę Bak Kut, która jest połączeniem przypraw i ziół, wody, cebuli i czosnku, pieprzu. Aby oryginalne danie było dobrze wchłaniane przez organizm, kobieta po posiłku idzie na obowiązkowy spacer. Jest pewna, że świeże powietrze jest najlepszym pomocnikiem w trawieniu.

Ponadto Chen uprawia jogę, pływanie, co pomaga jej utrzymać sylwetkę w dobrej kondycji. Ogólnie rzecz biorąc, tajemnice tej kobiety są dość proste, każda kobieta, która zdecydowała się przedłużyć swoją młodość i urok, może je wykonać.

Bardzo ważną częścią aktywności fizycznej aktorki jest regularne wykonywanie rozciągania. Jednocześnie przyznaje, że często zmusza się do treningu. Siła woli i chęć przedłużenia młodości sprawiają, że ta niesamowita kobieta pokonuje własne lenistwo.

Krótko o życiu osobistym

Teraz Chen Meifen jest samotna i nie ma dzieci. Kilka lat temu przeżyła bardzo ciężki rozwód, a teraz szuka nowej miłości. Kolejnym jej sekretem jest pozytywne nastawienie – nie wolno dopuścić do smutku, aby nie pojawiła się siatka zmarszczek na twarzy. Wszystko należy robić z uśmiechem.

Starszy pan tęsknił za żoną, aż wreszcie personel domu opieki zrobił mu wzruszający prezent

Rodzice potrafią zaskoczyć. Pewna córka doznała się o tym z własnego doświadczenia

Ojciec i jego 3-letnia córką odtworzyli zdjęcia matki, której już nie ma wśród nas