„Kudłata niania”. Retriever stał się „mamą” dla czterech królików

Dusza psa jest tak wielka, że jest gotowa zaakceptować i pokochać nie tylko właścicieli i ich dzieci, ale także inne zwierzęta, które pojawiły się nagle w domu.

A kiedy wybierają Cię jako matkę, pies po prostu nie ma wyjścia- kochać to kochać.

Gospodyni Retrievera Bailey na Youtube opublikowała wzruszający filmik o tym, jak cztery małe 22-dniowe króliczki wybrały psa jako nową mamę.

Na zdjęciach, które udostępniła właścicielka psa, można zauważyć, jak króliki dosłownie nie oddalają się o krok od swojej przybranej matki, a ona chętnie spędza z nimi czas. Wzruszający filmik zdobył ponad 7 milionów wyświetleń.

Komentatorzy zostali dotknięci przez nową matkę ze swoimi nieśmiałymi dziećmi. Jednak przede wszystkim ludzie polubili papugę, która pojawiła się niespodziewanie w kadrze:

„Ptak, który pojawił się znikąd, jest najlepszą niespodzianką, na którą nie liczyłem”, „To po prostu najmilejsza rzecz, jaką widziałam w ciągu ostatnich dwóch miesięcy!”.

„Retriever to jeden z najbardziej przyjaznych psów na świecie.

Nie można nie zakochać się w nich, uwierzcie mi”, „Pies myśli: „To bardzo dziwne małe psy… cóż, przypuszczam, że teraz są moje”, „Ptaszek podbił moje serce. On tak osadzającą patrzy na to, co się dzieje.”

Eksperci powiedzieli, dlaczego nie można karmić psa wieprzowiną

Chuligańska para postanowiła zagrać w berka, a rodzice to sfilmowali

Wszyscy myśleli, że ten kotek nie ma żadnej szansy, ale spotkał husky o imieniu Lilo i coś się wydarzyło