Ważna wiadomość dla wszystkich Polaków. LIDL zamyka część sklepów. Znane są szczegóły

Polacy bardzo lubią odpowiedzieć ten dyskont. LIDL cieszy swoimi cenami niemal każdego z nas. Jednak mamy źle wieści dotyczące niemieckiego giganta.

Część placówek będą zamknięte. Więc będę trochę trudno robić zakupy w zwykłym sklepie. Jak długo potrwają te utrudnienia? Kiedy zwykłe zmożemy robić zakupy w LIDLU?

Czasowe zamknięcie placówek niemieckiego giganta będę miało wpływ na Polaków. Jesteśmy przyzwyczajeni do zakupów w zwykłych sklepach, gdzie ceny i jakość są najlepsze. LIDL jest jednym z najlepszych graczy rynku Polski. On wspiera polskie firmy finansowo.

Jak podaje portal BiznesInfo powołujący się na wiadomości zamieszczone na wiadomoscihandlowe.pl, aż siedem sklepów w całej Polsce zostanie wyłączonych z użytku.

Powodem jest remont placówek. Zrozumiało, że w takim wypadku zwykłe funkcjonowanie sklepu jest niemożliwe. Na razie chodzi tylko o siedem sklepów LIDL.

– Na utrudnienia muszą być gotowi klienci Lidla w: Gliwicach (przy ul. Pszczyńskiej 89), w Czeladzi (przy ul. 27 Stycznia 2), w Bogatyni (przy ul. Daszyńskiego 15), w Gdyni (przy ul. Morskiej 116), w Pile (przy ul. Kusocińskiego 1), Warszawie (przy ul. Pożaryskiego 31) oraz w Żyrardowie (przy ul. S. Okrzei 54 a).

Prace remontowane placówek zaczęły się na początku czerwca, w ostatniej zakończą się 19 sierpnia. We wszystkich planowane są one na okres czterech tygodni — cytuje informację zamieszczoną na portalu wiadomoscihandlowe.pl serwis BiznesInfo.

Wielodzietna matka wymyśliła łatwy sposób, aby wszystkie dzieci były w zasięgu wzroku podczas spaceru. Ponumerowała wszystkie ich koszulki

Kobieta odważyła się urodzić czwórkę dzieci w wieku 65 lat, i to bardzo zmieniło jej życie

Pomysłowe matki zamiast części ogrodzenia wstawiły szybę z pleksi. Teraz ich dzieci mogą się bawić razem nawet w czasie kwarantany