W sieci pojawiło się archiwalne zdjęcie Meghan Markle w roli druhny

W 2016 roku Meghan Markle była druhną na ślubie swojej bliskiej przyjaciółki, pisarki i producentki telewizyjnej Lindsay Jill Roth.

Przyjaciel księżnej udostępnił już zdjęcie z uroczystości, ale ostatnio w sieci pojawiło się niepublikowane wcześniej zdjęcie, w którym Megan pozuje w bladoróżowej sukience z bukietem kwiatów.

Zdjęcie zostało zrobione w sali balowej św. Regis w Nowym Jorku, gdzie odbył się ślub Lindsay.

Lindsay i Megan znają się od ponad 20 lat. Poznali się podczas studiów na Northwestern University.Od tego czasu nadal są bliskimi przyjaciółmi.

Lindsay była jedną z tych, którzy udzielili księżnej wielkiego wsparcia, gdy rozpoczęły się prześladowania ze strony personelu pałacu. Przypominamy, że oskarżyli Megan o zastraszanie i niegrzeczne zachowanie.

Lindsay nazwała żonę księcia Harry’ego bardzo miłą osobą i bezinteresownym i szlachetnym przyjacielem.

Była taka, kiedy byliśmy razem na Northwestern University; była taka sama w Los Angeles, kiedy poszła na przesłuchania; była taka, kiedy mieszkała w Toronto i zagrała w Sile Wyższej jako Rachel Zane; była tą kobietą, zanim dowiedziałeś się, że spotyka się z Harrym; była taka, kiedy dowiedziałeś się, że spotyka się z Harrym; była taka, kiedy została księżną Sussex, i bez wątpienia nadal jest tą samą kobietą ”– powiedziała Lindsay.

Polska zmieniła zasady testowania na COVID-19 na lotniskach. Czego oczekiwać

W Polsce za złamanie regulaminu podczas grilla można zapłacić wysoką grzywnę

Kobieta wysłała list w butelce i otrzymała odpowiedź 10 lat później