„W jakim stanie jest muzyk?”: Fani ślą pozdrowienia

Słynny wokalista przeżył wylew. Muniek Staszczyk pierwszy raz publicznie pokazał się od przejścia przez trudny okres choroby. Spotkał się z innymi znanymi osobami i poprosił tylko o jedną rzecz.

Wylew Muńka Staszczyka był trudną do zniesienia informacją dla wszystkich fanów jego twórczości. Lekarzom udało się uratować muzyka i ten powoli dochodzi do siebie.

Odwiedzili go jego znajomi, którzy pokazali zdjęcie wokalisty i przekazali jedną wiadomość od samego Muńka.

Wylew Muńka Staszczyka wstrząsnął fanami. Artysta miał tylko jedną prośbę

Lider T.Love wylądował w szpitalu w Londynie, po tym, jak stwierdzono u niego wylew krwi do mózgu. Co prawda sam muzyk uspokajał swoich fanów, ale przez długi czas nie pokazywał się publicznie.

W końcu wyciekło pierwsze zdjęcie Muńka Staszczyka, po tym, jak odwiedził go Krzysztof „Grabaż” Grabowski z dziennikarzem Krzysztofem Vargą.

– Dziś, po tłoczeniu winyli, odwiedziliśmy z Krzyśkiem Vargą Kolegę Staszczyka Zygmunta. Posłuchajcie, z Muńkiem jest już całkiem nieźle, nawija, żartuje, przedrzeźnia jak za starych dobrych lat.

Prosił, żeby Was pozdrowić, co niniejszym czynię! Żyj nam długo Królu – napisał „Grabaż” w mediach społecznościowych.

Na zdjęciu widać w jakim stanie jest muzyk. Fani ślą pozdrowienia

Zdjęcie ze wspólnego spotkania pojawiło się na oficjalnym Instagramie zespołu T.Love. Zebrało ponad 400 polubień, a fani pod nim pisali komentarze, w których przesyłali pozdrowienia i życzenia dla wracającego do zdrowia muzyka.

– Dużo zdrowia, Muniek! Dajesz ludziom tyle dobra, teraz jest czas, żeby wróciło do Ciebie! – napisała internautka.

– Zdrówka, bo to w tej chwili jest najważniejsze dla Pana, pana rodziny i pana fanów. A reszta się sama ułoży. Serdecznie pozdrawiam – skomentowała użytkowniczka.

– Muniek! My tu słuchamy trójki, jesteś ciągle najlepszy! Nasza generacja! Co jest? Jesteś w Polsce czy u Angoli? Wracaj do nas! Bo bez Ciebie to nie ma Polski! – napisał jeden z fanów.

– Serdeczne pozdrowienia, mam nadzieję, że szybko wróci Pan do całkowitego zdrowia i znów stanie na scenie. Jeszcze raz życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Świetnie Pan wygląda, lepiej bez okularów, przynajmniej nie tak ciemnych – skomentowała internautka.

.

Źródło: Instagram