Była pani Wiśniewska i matka kolejnego dziecka artysty spotkały się. Do czego to doprowadziło?

Michał Wiśniewski znów znalazł się w centrum zainteresowania fanów. Muzyk Ich Troje, który od lat wzbudza wielkie kontrowersje, został opisany przez swoją byłą żonę. Mandaryna postanowiła opowiedzieć co nie co o życiu intymnym lidera kultowej kapeli.

Michał Wiśniewski jest osobą o dość ciekawym życiu prywatny. Raz na kilka lat muzyk przedstawia mediom swoje nowe ukochane, aby później mówić o rozstaniach i rozwodach.

Związki, uzależnienia i nietrafione inwestycje sprawiły, że wokalista jest obecnie pod kreską, ale nie przeszkadza mu to w rozpoczynaniu nowych rozdziałów w życiu.

Według doniesień medialnych wokalista po raz kolejny zostanie ojcem, a swoją obecną miłość – tajemniczą Paulinę, poznał za pośrednictwem portalu randkowego Tinder.

Trochę szczegółów na temat życia ikony polskiej piosenki przekazała niespodziewanie była żona – Mandaryna. Po jej wypowiedzi nie brakuje plotek.

Michał Wiśniewski skomentowany przez Mandarynę. Wokalistka o życiu prywatnym gwiazdora

Mandaryna, która przez pewien czas była żoną Wiśniewskiego, postanowiła skomentować zamieszanie wokół byłego ukochanego.

Wokalistka i tancerka odniosła się do sprawy rozwodu muzyka z Dominiką Tajner. Sprawa jest o tyle ciekawa, że piosenkarz podobno ma wkrótce zostać ojcem.

– Myślę, że to dla nich duże przeżycie. Mam nadzieję, że będzie im dobrze również osobno. I tego im życzę – powiedziała Mandaryna w rozmowie z Wideoportalem.

Artystka podkreśla jednak, że nigdy nie miała zbyt zażytych relacji z czwartą żoną swojego eksukochanego.

– My się nigdy nie spotykałyśmy, bo nigdy nie czułyśmy takiej potrzeby. Ale nie dlatego że się nie lubimy. Po prostu robimy inne rzeczy, mamy innych znajomych – mówi piosenkarka

Mandaryna o relacjach z Pauliną

Jak się okazało, była pani Wiśniewska i matka kolejnego dziecka artysty spotkały się. Jednak przebieg tych wydarzeń jest owiany tajemnicą.

– Widziałyśmy się w przelocie, tak to ujmę. OK? – powiedziała piosenkarka.

Jej reakcja na to niewygodne pytanie powala. Jak widać, w życiu Wiśniewskiego nadal nie brakuje emocji i zwrotów akcji.

Źródło: Fakt