TVN szykuje duże zmiany. Co czeka na widzów

Koronawirus w Polsce. Pandemia zmusza widzowi pogodzić się z nową ramówką. TVN również pogodził się na nicht. Wirtualne Media podał smutne wieści.

Zmiany dotyczące TVN odczuje każdy. Jest to jeszcze nieoficjalnie ale widzowie muszą być na to przygotowani. Pandemia zmieni ich życie.

Ramówka TVN zostanie radykalnie zmieniona. Wirtualne Media już zrobiło nieoficjalne ogłoszenie. Takie popularne programy jak „Kuchenne rewolucje”, „Superwizjer”, „Kuba Wojewódzki”, „Co za tydzień” oraz „Milionerzy” już w końcu marca znikną z naszych ekranów. Odcinki nowych seriali również nie ujrzą światła dziennego.

TVN może całkowicie zmienić wiosenną ramówkę

Jak nieoficjalnie informuje portal Wirtualne Media, TVN ma zdjąć z anteny odcinki serialu „Kod genetyczny”. Najprawdopodobniej odwołana zostanie także premiera serialu „Chyłka”.

Szczególnie zawiedzeni będą fani seriali kryminalnych. Stacja ma zamiar kontynuować emisję serialu „Motyw” oraz reality-show „Ameryka Express 2”.

Z informacji wynika, że TVN w miejscu popularnych programów ma emitować filmy. Widzowie na pewno będą mogli liczyć na wiele interesujących produkcji, jednak na kolejne ulubione odcinki programów i seriali będą musieli poczekać, aż wszystko skoncy się.

Ma również paść decyzja dotycząca przeniesienia „Ślubu od pierwszego wejrzenia” z TVN7 na główny kanał TVN.

Decyzja TVN nie spodoba się widzom stacji, jednak nie mamy innego wyjścia. Telewizja Polsat już w zeszłym tygodniu wstrzymała kręcenie na żywo „Tańca z gwiazdami”.

Ostatni odcinek „Kuby Wojewódzkiego” natomiast został nagrany bez udziału publiczności. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo pracowników telewizji.

Papież Franciszek podjął ważną decyzję. Chodzi o Wielkanoc

Koronawirus w Polsce. Dagmara Kaźmierska przyłapana na lotnisku. Co się dzieje