Koronawirus w Polsce. Dagmara Kaźmierska przyłapana na lotnisku. Co się dzieje

Wielka gwiazda „Królowych życia”, Dagmara Kaźmierskiej niedawno była przyłapana na lotnisku. Jedna rzecz zaniepokoiła widzów. Zachowanie Dagmary Kaźmierskiej wywołało oburzenie ludzi. O co poszło?

Wszystkie gwiazdy programu „Królowe życia” są wyjątkowo aktywne w mediach społecznościowych. Teraz kiedy cały świat walczy z koronawirusem, jest to jedyny sposób, by pozostać w kontakcie z fanami.

Dagmara Kaźmierska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które wywołało niemałe poruszenie. Gwiazda programu „Królowe życia” zamieściła zdjęcie z lotniska.

Jest to selfie zrobione, kiedy Dagmara wracała z wakacji z Kataru, a pozuje na nim z dwiema koleżankami. Zdjęcie natychmiast sprawiło, ze fani zaczęli martwić się o stan zdrowia ulubionej uczestniczki programu „Królowe życia”.

Największa gwiazda programu „Królowe życia” przyłapana na lotnisku

Na szczęście po przeczytaniu podpisu do zdjęcia fani Dagmary mogli się przekonać, że fotografia została wykonana dwa tygodnie temu. Jednak byli i tacy, którzy na fotografii dopatrzyli się pewnego dziwnego szczegółu.

Gwiazda programu „Królowe życia” zwróciła się do swoich fanów w bardzo wymowny sposób. Ona serdecznie prosi wszystkich dbać o siebie i swoich bliskich, życząc dużo zdrówka.

Przypomina również o tym, że mamy tylko jedne życie, a chorób niezliczenna ilość. Dagmara zaznaczyła także że te zdjęcie sprzed dwóch tygodni. Teraz ona i jej bliski siedzą w domu i nie ruszają nigdy ze względu na zagrożenie koronawirusem.

Jedna rzecz nie uszła uwadze internautów, którzy szybko wytknęli, że jedna z kobiet ma na sobie nieprawidłowo założoną maseczkę. Gwiazda programu „Królowe życia” w żaden sposób nie odniosła się do zaczepki.

https://www.instagram.com/p/B9wNuhPhrwW/?utm_source=ig_embed