Tarcza 4.0. Jakich zmian mogą spodziewać się Polacy

Obecna sytuacja w Polsce nie na rękę dla naszej gospodarki. Dlatego wciąż trwają pracę nad tarczą antykryzysową. Na co mogą liczyć Polacy.

W tej sytuacji, którą mamy dzisiaj nie damy rady bez pomocy państwa. Okazało się, że zrealizować ten pomysł nie uda się tak prosto. Dlatego zaproponowano poprawki do projektu ustawy.

Tarcza antykryzysowa wywołała dużo emocji. Przedsiębiorcom udało się dostać jakiegoś wsparcia, ale nie zwykłym pracownikom. Sejmowa komisja finansów podjęła ważne zmiany, które tuż wejdą w życie.

Przynajmniej na to liczą dużo Polaków. RMF24 poinformował, że w nocy sejmowa komisja finansów zgłosiła o zmianę do tarczy antykryzysowej 4.0. Wiesław Jańczyk z PiS zaproponował istotną zmianę.

Jak donosi portal RMF24, poseł PiS zgłosiła poprawkę dotyczącą zagadnień ochrony konkurencji i konsumentów polegające na umożliwieniu prezesowi Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów pozyskanie danych z Krajowej Administracji Skarbowej.

Dopłaty do odsetek kredytów dla firm, czy uproszczone postępowanie restrukturyzacyjne — oto możliwe zmiany w tarczy antykryzysowej 4.0. Mamy szanse oraz nadzieje, że te spore poprawki wejdą w życie i zmienią go w lepszą stronę.

Książę William o ojcowstwie. Jego słowa są bardzo nieoczekiwane

Horoskop na 29 maja 2020. Co nas czeka

Siedem wierzeń ludowych, które zapowiadają szybki zysk