Horoskop na 29 maja 2020. Co nas czeka

Baran

Dzień nie jest łatwy dla Barana, który znalazł się między młotem a kowadłem. Próba znalezienia równowagi przez zadowolenie różnych stron może zabrać wiele energii. Okazywanie życzliwości, gościnności będzie trudnym zadaniem.

Byk

Dzisiaj Byk powinien znaleźć swoje miejsce w proponowanych okolicznościach, stanąć po właściwej stronie, uniknąć dwoistości. W razie wątpliwości gwiazdy zalecają skupić się na swoich przekonaniach. W konfliktach terytorialnych i narodowych lepiej jest stanąć po stronie bliskich.

Bliźnięta

Dzisiaj Bliźniętom nie wolno tracić z oczu strony materialnej sytuacji. To dzień na robienie zakładów. W ten sposób możesz poprawić budżet, zawrzeć zyskowną transakcję. Jednak będziesz musiał zapłacić wysoki podatek lub podzielić się z tymi, którzy zaoferowali ci dodatkowe możliwości.

Rak

Dziś powinieneś ocenić swoje mocne strony i prawa. Lepiej mieć wpływowego przeciwnika wśród znajomych niż na liście wrogów. W związku należy udowodnić partnerowi swoją duchową wierność. Niebezpieczne są intrygi na dwóch frontach.

Lew

Dziś gwiazdy zalecają nie ujawniać zbyt wielu rodzinnych tajemnic, niuansów związanych z osobistą przeszłością, biznesem, pochodzeniem, wykształceniem, nieruchomościami, zdrowiem, miejscem zamieszkania. W przeciwnym razie wzrośnie prawdopodobieństwo zaangażowania się w konflikty z innymi osobami.

Panna

Dzisiaj Panna nie powinna bać się namiętności, które nie tylko nie zaszkodzą twojej pracy, ale obdarzą też dodatkową energią. Jest to szczególnie ważne, jeśli pracujesz dla rodziny i dzieci. Wszystko, co wydaje ci się teraz bezużytecznym ustępstwem wobec starych tradycji, w przyszłości zadziała na twoją korzyść.

Waga

Dzień dla Wagi będzie emocjonalny i trudny pod względem moralnym. Jest to szczególnie prawdopodobne, jeśli masz specjalne uprawnienia — na przykład jesteś właścicielem domu lub firmy. Ważne jest, aby wierzyć w to, co robisz i wybierać tych samych pomocników.

Skorpion

Dzisiaj Skorpiony intuicyjnie szukają konfliktu. Im silniejsze sprzeczności i wybuchy emocji, tym bardziej oczywista jest twoja przewaga. Twoje szanse na wygranie procesu, uzyskanie moralnego odszkodowania wzrosną. Wpływowe osoby mogą cię wesprzeć w poszukiwaniu prawdy.

Strzelec

Dziś wydarzenia rozgrywają się dla Strzelca w scenariuszu: albo dajesz sobie radę, albo giniesz. Obejmuje to sprawy rodzinne i spadkowe, kwestie finansowe i podatkowe, dom, inwestycje, długi, zabezpieczenia. W fatalnej sytuacji wiele zależy od intensywności twoich przeszłych działań (szczególnie w ostatnim roku).

Koziorożec

Dziś Koziorożce muszą brać pod uwagę nie tylko swoje zainteresowania, ale także oczekiwania, nawyki i nastroje innych. Pomimo twojego statusu i ambicji, musisz robić ustępstwa. W rodzinie i wśród bliskich możesz okazać troskę, zaufanie, współczucie.

Wodnik

Dzisiaj Wodnik ryzykuje zostać ofiarą swojej pasji. Przyczyna wydarzeń tkwi w przeszłości, a samym wydarzeniom może towarzyszyć silna reakcja emocjonalna. Możesz dać więcej, niż otrzymasz, albo inni będą oczekiwać od ciebie więcej, niż możesz dać. Potrzebne jest umiarkowanie w procedurach medycznych.

Ryby

Dziś na Ryby czeka kreatywny, biznesowy lub zmysłowy start. Ponownie będziesz miał odwagę, by doprowadzić trudną sprawę do finału. Ważne jest, aby nie mówić, ale działać. Możesz zaufać swoim zmysłom, znakowi, omenowi lub marzeniu.

Znaki zodiaku, którzy nie są wobec siebie lojalni

Znaki zodiaku, na które w czerwcu czeka sukces

Trzy znaki zodiaku mają niesamowitą intuicję