Tak wspaniali ludzie istnieją jeszcze na tym świecie. Właściciel restauracji osobiście przyniósł kolację niepełnosprawnym klientom i cały czas im pomagał

Właściciel restauracji jest osobą bardzo wrażliwą, gdyż pomógł swoim niepełnosprawnym klientom.

Wielu użytkowników sieci społecznościowych jest dotkniętych uczynkiem właściciela meksykańskiej restauracji w Ohio, który pomagał niepełnosprawnym klientom w podeszłym wieku.

Kobieta, która ma na imię Ashley White, poinformowała na Facebooku, że poszła na obiad do meksykańskiej restauracji „Los Panchos” w Cincinnati (Ohio).

„Przysięgam, że tak wspaniali ludzie istnieją jeszcze na tym świecie! Po prostu otwórz oczy i rozejrzyj się” – powiedziała w swoim wpisie Ashley.

„Dziś wieczorem do meksykańskiej restauracji „Los Panchos” przyszło dwóch niepełnosprawnych panów w starszym wieku.

Kiedy kelner przyniósł zamówienie, usiadł z nimi i upewnił się, że są zadowoleni z możliwości zjeść posiłek. Przygotował im fajitę, usiadł z nimi, podczas gdy jedli i kontynuował gotowanie. To było naprawdę niesamowite! ”.

W komentarzach do wpisu kilku miejscowych mieszkańców zauważyło, że mężczyzna był w rzeczywistości właścicielem restauracji.

„Jest właścicielem i faktycznie to naprawdę fajny koleś” – napisał komentator.

Mieszkanka Cincinnati dodała: „Moja rodzina uwielbia „Los Panchos”. Jedzenie jest świetne, ale właściciel Gerardo jest niewątpliwie głównym powodem, dla którego tam jedziemy. Zawsze nas wita i rozmawia z moim ojcem, jakby był mu bardzo bliski. Jest to bardzo miłe”. .

We wpisie na stronie restauracji na Facebooku zauważono, że Gerardo jest „pod wrażeniem”, że tak wiele miłych słów o nim napisano.

„Chce tylko podziękować wszystkim za miłe słowa, które otrzymał w odpowiedzi na ten wpis! Jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję, że zobaczymy się wkrótce w „Los Panchos”.

Pamiętajcie, że nawet odrobina życzliwości jest bardzo ważna ”- czytamy na stronie restauracji.

I promise there are beautiful souls still left in this world! Just open your eyes and look around!Tonight while eating…

Опубліковано Ashley White Неділя, 23 лютого 2020 р.

41-letnia matka 20-letniej córki wygląda tak młodo, że ludzie uważają je za rówieśniczki

Z powodu twarzy elfa ludzie wokół niej myślą, że dziewczynka jest zawsze szczęśliwa, ale tak nie jest

Ludzie pojawiają się w naszym życiu nieprzypadkowo. Niektórzy stają się błogosławieństwem, inni lekcją