Mężczyzna myślał, że ma rodzinę wiewiórek na strychu, ale niechciany współlokator go przestraszył

Mieszkaniec Stanów Zjednoczonych nawet podejrzewał, kto na niego czeka.

Mieszkaniec Stanów Zjednoczonych miał do czynienia z niezwykłym szkodnikiem, który włamał się do jego domu.

Początkowo właściciel budynku pomyślał, że to wiewiórki, ale potem spotkał na strychu osobę bezdomną.

Zakładał też, że będzie potrzebował pomocy policjantów, żeby wypędzić z domu nieproszonego gościa, ale sam sobie poradził.

W lutym w amerykańskim stanie Oklahoma średnia temperatura powietrza wynosiła 22 stopnie Celsjusza, a zwierzęta nie chowały się w norach.

Mieszkaniec stolicy stanu — Oklahoma City — był przekonany, że wszystkiemu winne są aroganckie gryzonie, które zapewne osiedliły się na jego strychu.

Według policji stanu właściciel domu rzeczywiście wierzył, że jeśli wejdzie na strych swojego domu, spotka rodzinę wiewiórek lub szopów — wszystko z powodu hałasu, który od czasu do czasu było słychać na górze.

Czekała na niego jednak większa niespodzianka — zastał 28-letniego mężczyznę śpiącego na materacu dosłownie pod jego dachem.

Okazało się, że przez cały ten czas nieproszony sąsiad nie tylko hałasował, ale także przedostawał się do domu osobną klatką schodową. Właściciel wpadł na pomysł, jak go przekonać, by opuścił dom.

„Dostał się prosto na strych, został na noc, nikogo tu nie potrzebuję. W tej chwili wycelowałem w niego broń” – powiedział właściciel domu, gdy zadzwonił na policję.

Kiedy funkcjonariusze organów ścigania zaproponowali właścicielowi budynku odprowadzić przestępcę do bramy, od razu się zorientował.

– Dobra, weź swoją torbę, schodźmy — powiedział do nieproszonego gościa, nie odkładając słuchawki.

Dopiero po spotkaniu z policją stało się jasne, że podejrzany jest rzeczywiście bezdomny — został oskarżony o włamanie, a teraz mieszka w więzieniu.

W mediach społecznościowych mówią, że ma prawnika, który wymyślił doskonały plan uwolnienia bezdomnego z więzienia.

„To nieuczciwe, być może ten młody mężczyzna określa siebie jako wiewiórkę. Jeśli więc powiesz inaczej, będziesz uważany za rasistę”.

Młody mężczyzna z Minnesoty zaadoptował kangura. Jak potoczył się los zwierzaka

Mężczyzna bardzo lubił XIX wiek, ale nie rozumiał dlaczego, a kiedy zobaczył zdjęcie z początku XX wieku, odpowiedź była oczywista

Samotny mężczyzna adoptował nastolatka, który kilka lat temu został porzucony w szpitalu przez rodziców