Teściowa zawsze kupuje tabletki do zmywarki, mimo że jej nie ma. Powiedziała, dlaczego to robi, a teraz ja też używam tego środka czystości

Ostatnio ze zdziwieniem stwierdziłam, że moja teściowa kupuje tabletki do zmywarki, chociaż przez całe życie myła naczynia ręcznie.

Kiedy zapytałem o celowość kupowania tabletek, teściowa opowiedziała o swoich sekretach: przy pomocy tych tabletek utrzymuje dom w idealnej czystości.

Jeśli ze zlewu wydobywa się nieprzyjemny zapach

Tylko jedna tabletka pomoże Ci pozbyć się takiego zapachu. Umieść ją w zlewie i powoli wlej gorącą wodę z czajnika.

Kiedy całkowicie się rozpuści, zapomnisz o drażniącym zapachu.

Zapach w pralce

Z biegiem czasu, nawet przy doskonałej pielęgnacji pralki, może ona wydzielać nieprzyjemny zapach. Aby szybko i skutecznie się go pozbyć, wrzuć dwie tabletki do bębna pralki i włącz ją na maksymalny czas z najwyższą temperaturą.

Czyścimy piekarnik

Efekt stosowania tabletek do zmywarek przerósł moje oczekiwania. Tabletkę rozpuściłam w gorącej wodzie, założyłam rękawiczkę i nałożyłam roztwór na powierzchnię piekarnika. Po 15 minutach po prostu wytarłam go wilgotną ściereczką, aby usunąć brud.

Pierzemy białe ubrania i zasłony

Gdy tylko na białej tkaninie pojawiają się plamy albo tkaniny żółkną lub szarzeją, rozpuść tabletkę do zmywarki w ciepłej wodzie i wlej do pralki. Włącz ją w trybie dla delikatnych tkanin.

Odtłuszczamy i czyścimy powierzchnie w kuchni i łazience
Tabletki rozpuścić w gorącej wodzie. Zabrudzone powierzchnie wystarczy przetrzeć roztworem.

Plastikowe meble będą jak nowe

Te cudowne tabletki uchronią przed zabrudzeniem plastikowe meble ogrodowe: leżaki, stoły, huśtawki dla dzieci. Roztwór rozpuszczonych w wodzie kilku tabletek usunie brud, kurz z plastikowych powierzchni i przywróci utracony połysk.

Czyszczenie naczyń metalowych

Twoje sztućce będą lśnić, gdy zanurzysz je na kilka godzin w roztworze tabletek do zmywarki. W ten sposób możesz czyścić dowolne metalowe przedmioty.

Czyścimy plastikowe pojemniki

Niestety te niezbędne w gospodarstwie domowym naczynia łatwo pochłaniają zapachy, a także tracą kolor i połysk. Aby rozwiązać ten problem, użyj wspomnianego roztworu.

Czyszczenie toalet

Wrzuć do muszli klozetowej tabletkę do zmywarki i pozostaw na noc. Możesz również wyczyścić spłuczkę. Zanurz w niej tabletkę. Podczas spłukiwania dodatkowo wyczyścisz muszlę klozetową.

O tym, jak teściowa trafiła do szpitala z powodu choroby serca, a wróciła z noworodkiem

Teściowa chciała zepsuć ślub, gdy przyszła na przyjęcie w białej sukni. Jednak fotograf ślubny uratował sytuację

Teściowa w nietypowy sposób pojawiła się na weselu syna. Panna młoda była zdziwiona