Ta dziewczynka naprawdę może być nazywana Roszpunką w prawdziwym życiu, bo ma niesamowite włosy

W Bułgarii urodziła się dziewczynka, która zaskoczyła wszystkich swoimi włosami.

Dziewczynka urodziła się z bujnymi włosami, które z czasem stały się jeszcze bardziej gęste. Jednak przede wszystkim cieszy się z tego starsza siostra dziewczynki, ponieważ zawsze chciała zaprzyjaźnić się z Roszpunką.

Denisa Tsaneva z Sofii 30 kwietnia 2019 roku urodziła dziewczynkę i nazwała ją Gabrielą. Dziecko ledwo zdążyło się urodzić, ale natychmiast zaskoczyło lekarzy i matkę gęstymi ciemnymi włosami.

Kobieta i jej mąż Zvezdelin wychowują już starszą córkę Ivonę, która uwielbia baśń „Roszpunka”, więc małżonkowie uważają, że prezent dla niej okazał się udanym.

„Codziennie Ivona pytała mnie: „Mamo, kiedy będę miała siostrę, żebym mogła bawić się jej włosami?”.

Jak powiedziała Denisa, lekarze powiedzieli jej, że nigdy nie widzieli noworodka z tak długimi włosami, jak Gabriela. Inne młode matki przyznają – kobieta ma niesamowite szczęście z córką, ponieważ jej najmłodsze dziecko jest wyjątkowe.

Sama Caneva przyzwyczaiła się do tego, że przechodnie ciągle się odwracają, gdy widzą Gabrielę.

„Gabi lubi być w centrum uwagi. Oprócz długich włosów oczarowuje ludzi szerokim i ciepłym uśmiechem”.

Jak przystało na Roszpunkę, dziewczyna jest bardzo wybredna, jeśli chodzi o jej włosy. Denisa dba o włosy córki tylko za pomocą drogich środków i uwielbia, gdy jest czesana.

„Używamy tylko wysokiej jakości kosmetyków, które okazały się bezpieczne. I kupuję szampony dla dzieci znacznie częściej niż inne matki”.

Gabriela jest początkującą blogera. Ma swoje konto na Instagramie, na które zasubskrybowało pięć tysięcy osób. W komentarzach ludzie często zostawiają komplementy dziewczynie.

Jest jak Roszpunka. Jej włosy są tak piękne, nigdy nie obcinaj je.

Tyle włosów! Bardzo piękne!

Mała księżniczka.

https://www.instagram.com/p/CAYK-bOFK_v/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Mężczyzna dowiedział się, że nie jest ojcem jednego z nowo narodzonych bliźniąt, a teraz ma wiele pytań zarówno do nauki, jak i do żony

Komentator meczu zobaczył swojego syna podczas gry. Wyraz twarzy ojca jest po prostu bezcenny

Dzieci Kate Middleton i księcia Williama będą kontynuować naukę w domu nawet po zakończeniu kwarantanny