Mężczyzna dowiedział się, że nie jest ojcem jednego z nowo narodzonych bliźniąt, a teraz ma wiele pytań zarówno do nauki, jak i do żony

Po teście DNA mężczyzna dowiedział się, że jest ojcem tylko jednego z nowo narodzonych bliźniaków.

Mieszkaniec Chin wraz z nowo narodzonymi bliźniakami zdał test DNA, ale nie był gotowy na jego wyniki. Mężczyzna odkrył, że jedno dziecko nie jest jego, a teraz najwyraźniej nie wie, co jest bardziej zaskakujące – prawdopodobieństwo takiego zjawiska lub zdrada żony.

Mężczazna wraz ze swoimi dziećmi wykonał test DNA. Jest to standardowa procedura w kraju, którą przechodzą wszyscy rodzice.

Jednak, gdy ojciec uzyskał wyniki, był po prostu w szoku: dowiedział się, że jest ojcem tylko jednego z bliźniaków. Zaskoczył go nie tylko fakt, że takie zjawisko jest w ogóle możliwe, ale także świadomość tego, że żona go zdradzała.

Według specjalisty Deng Yajun z Pekińskiego Laboratorium Zhongzheng, która przeprowadziła tę procedurę, szansa, że tak się stanie – jedna na dziesięć milionów. I takie zjawisko nazywa się heteropaterią.

Chociaż takie przypadki są niezwykle rzadkie, są one możliwe w pewnych okolicznościach, o których powiedziała pani Yajun. Aby tak się stało, matka musi mieć dwa jaja w tym samym miesiącu, mówi lekarz. A także kobieta powinna mieć dwa kontakty seksualne z różnymi mężczyznami w bardzo krótkim czasie. Możliwe, że nawet tego samego dnia.

W Chinach były już podobne przypadki. W 2019 roku osoba znana jako Xiaolong z miasta Xiamen również po zarejestrowaniu nowonarodzonych bliźniaków dowiedziała się, że jeden z synów nie jest jej.

Prawda o zdradzie żony ujawniła się również po wykonaniu testu DNA. I na początku żona Xiaolong zaprzeczyła, że kiedyś była niewierna mężowi. Jednak po pewnym czasie poddała się i przyznała się do winy, tłumacząc, że ten romans był tylko na jedną noc.

Po tym wszystkim Xiaolong nie chciał wychowywać cudzego dziecka, ale cieszył się, że jeden z synów był jego krewnym.

Porządkując ogród, geolog znalazł pod malinowym krzewem małą rzecz, która okazała się bardzo cenna

Mężczyzna otrzymał zamówiony towar osiem lat po zakupie i roześmiał się

Kamienie za 300 milionów dolarów i egipska mumia. Co ukrywa Titanic na dnie oceanu