Komentator meczu zobaczył swojego syna podczas gry. Wyraz twarzy ojca jest po prostu bezcenny

Młody chłopak, który jeszcze nie skończył 18 lat, spalił się na meczu z piwem, ale to dopiero początek, ponieważ komentatorem gry był jego ojciec.

W Australii krykiet jest popularnym sportem, który zbiera dużą publiczność na trybunach, w Internecie i przed telewizorem.

Główny bohater filmiku odpoczywał na trybunach ze swoimi przyjaciółmi, smarował się kremem do opalania i pił piwo. Dobry początek, ale facet ma dopiero 17 lat.

Wszystko byłoby w porządku, ale młody człowiek najwyraźniej zapomniał, że jego tata (po lewej stronie na poniższym filmiku) jest komentatorem sportowym – i ten mecz również oglądał. W komentarzach autor postu wyjaśnił, że ojciec faceta nazywa się Adam Gilchrist.

Jest znanym w Australii sportowcem, byłym kapitanem reprezentacji Australii w krykiecie, a obecnie popularnym komentatorem meczów w tej dyscyplinie sportu i prowadzącym audycję The Night Watchmen.

Wyraz twarzy Adama w chwili, gdy jego syn wypił trochę piwa, jest po prostu bezcenny.

Musimy pamiętać, że Adam jest osobą publiczną i raczej nie beształby swojego syna bezpośrednio podczas programu. Jednak w domu, najprawdopodobniej na młodego czeka poważna rozmowa.

Jednak wśród komentatorów fakt, że nieletni został przyłapany na kamerze z alkoholem, mało kogo zaskoczył. Coraz bardziej zaskoczony tym, że facet wygląda znacznie starzej 17 lat.

„Co do cholery, ten facet nie może mieć mniej niż 18 lat. Wyglądałem jak małpa w tym wieku”.

Wymowna odpowiedź Łukasza Szumowskiego. Poszło o zmianach od 1 czerwca

Dariusz Piontkowski ogłosił amnestię maturalną. Co czeka na uczniów

Zupełnie nowa informacja dla wszystkich emerytów. Czy kryzys dotknie się wypłat