Są nie do poznania. Jak wyglądają superbohaterki w prawdziwym życiu

Piękne, nieustraszone, z supermocami i szalenie seksowne bohaterki fantastycznych hitów zakochują się w nich od pierwszego wejrzenia.

A nawet jeśli są to postacie negatywne, to trudno dyskutować z ich urokiem.

Oczywiście w całej okazałości pojawiają się wybitne aktorki, które grały superbohaterki w różnych filmowych sagach.

Ale jak wyglądają w życiu codziennym?

Linda Carter

Wygląda na to, że pierwsze bohaterki tych filmów i seriali naprawdę mają w sobie jakąś magię. Przynajmniej na pewno potrafią się nie starzeć! Weźmy na przykład Lindę Carter, która grała Wonder Woman w połowie lat 70. Wraz z tą jasną rolą rozpoczęła się kariera Cartera, ale wydaje się, że na niej również się skończyła. Ale chociaż jej sława aktorska pozostała w przeszłości, Linda wygląda na bardzo rozpoznawalną w latach 70., przynajmniej dla fanów serialu.

Michelle Pfeiffer

Pięć znanych aktorek grało Catwoman w filmach o Batmanie, od Julie Newmar z 1966 roku po Anne Hathaway w Mrocznym rycerzu. Ale najbardziej zapadła mi w pamięci, zdaniem widzów, rola Michelle Pfeiffer. Dzięki temu obrazowi gwiazda stała się prawdziwym symbolem seksu. Minęło ponad ćwierć wieku, a Michelle nie wydaje się starzeć.

Jessica Alba

Ale młodsze aktorki wyraźnie przegrywają ze starą gwardią. Na przykład Jessica Alba za rolę Susan Storm w filmie „Fantastyczna czwórka” została uznana za najseksowniejszą superbohaterkę wszechczasów. I spójrz na nią teraz! Po smukłej sylwetce i uwodzicielskich strojach nie ma śladu: Jess jest po prostu nie do poznania na ulicy.

Jennifer Garner

Jennifer Garner po „Elektrze” została również ogłoszona superkobietą na zawsze. I wydaje się, że się spieszą. Kto rozpoznałby teraz tę ognistą, smukłą piękność w pulchnej, starzejącej się aktorce, która poza czerwonym dywanem nosi ekstremalnie rozciągnięte bluzy i zbyt obcisłe legginsy?

Co przepowiadają nam gwiazdy. Horoskop na 27 czerwca – 3 lipca 2022 roku

Putin rozumie, że konflikt na Ukrainie się przeciąga, więc nie warto czekać na zamach stanu przed końcem roku

Podolak mówił o nocnym incydencie na Ukrainie. „Ukraina wie wszystko, jest gotowa na wszystko”