Co przepowiadają nam gwiazdy. Horoskop na 27 czerwca – 3 lipca 2022 roku

Baran

Panuje poczucie komfortu w relacjach osobistych i biznesowych — harmonia i satysfakcja w sprawach materialnych i finansowych. Sfera pracy, codzienne zmartwienia, warunki życia wymagają czasu i uwagi, ale efekty poczynionych wysiłków do końca tygodnia mile Cię zaskoczą.

Dobry czas na rozmowy kwalifikacyjne, zdobycie pracy (po nowiu), a także na kardynalne zmiany życiowe. Rozpoczyna się nowy etap w Twoim zawodzie, kariera.

Byk

To świetny czas na ożywienie relacji z ukochaną osobą. W pracy, w biznesie, ogólnie wszystko jest w porządku, co pozwala znaleźć czas dla rodziny i przyjaciół.

Możliwe jest spotkanie z ciekawą osobą, która pomoże Ci spojrzeć na istniejące trudności z drugiej strony. Jeśli jesteś zajęty kreatywnymi zajęciami, tydzień będzie dla Ciebie bardzo produktywny. To czas optymizmu i inspiracji, wewnętrznego spokoju i satysfakcji.

Bliźnięta

Sprzyjająca atmosfera psychologiczna w zespole sprzyja osiąganiu dobrych wyników materialnych. W razie potrzeby wspierają Cię przełożeni, starsi koledzy, wieloletni partnerzy biznesowi. Jeśli szukasz dodatkowych źródeł dochodu, szczęście się do Ciebie uśmiechnie. Pod koniec tygodnia sytuacja się zmienia – spokój zastępuje intensywność, potrzeba podjęcia aktywnych kroków w sprawach publicznych. Może być więcej kłopotów, codziennych zmartwień.

Rak

Trudny tydzień — Księżyc w nowiu 29 czerwca podniesie najbardziej bolesne tematy, zaakcentuje kwestie relacji osobistych. Wzajemne roszczenia wobec siebie, często bezpodstawne, mogą wywołać poważny kryzys rodzinny. Nieoczekiwanie mogą zostać ujawnione tajemnice, ukryte schematy i procesy w sferze biznesowej, co zmusi Cię do przemyślenia planów zawodowych i zawodowych. Staraj się oszczędzać swoje zasoby — fizyczne i materialne.

Lew

Dobrze widzisz prawdziwy stan rzeczy, jesteś zmuszony poświęcić więcej czasu sferze społecznej, jednocześnie odkrywając to, co z różnych powodów było dla Ciebie niedostępne. Po nowiu 29 czerwca twoje życie się zmieni, ale w jakim kierunku zależy od twoich wcześniejszych działań. Do pewnego stopnia dla ciebie jest to tydzień karmicznej odpłaty lub nagrody. W każdym razie otwierają się przed tobą nowe perspektywy, nawet jeśli musisz się z czymś lub kimś rozstać.

Panna

Skoncentruj się na sobie, swoich zainteresowaniach, bądź poinformowany — zostaną Ci postawione pewne wymagania. Będziesz musiał rozmawiać i dyskutować, a nie zostawiać siebie, jeśli chcesz utrzymać swoje pozycje, karierę, status. Czas na aktualizację, przekształcenie ustalonych przyjętych norm, niewypowiedzianych zasad. Masz możliwość wpływania na myśli innych ludzi, ale najpierw kompromis w kwestiach kontrowersyjnych. Pod koniec tygodnia pojawią się możliwości poprawy samopoczucia.

Waga

Inni postrzegają cię inaczej, być może nieco zaskoczeni twoimi planami lub zachowaniem. Ale tak naprawdę w twoim życiu zachodzą pozytywne przemiany, zmienia się twój światopogląd, pojawiają się nowe cele. Jeśli uruchomiłeś projekt, rozpocznij proces — w żadnym wypadku nie zatrzymuj się i mniej słuchaj rad i krytyki innych osób. Dobry czas na nawiązanie osobistych relacji, wprowadzenie harmonii w rodzinie.

Skorpion

Okres przewartościowania wartości, odrzucenia niektórych przekonań, robienia planów. Dobry czas na poważne rozmowy z partnerami – prawie we wszystkich sprawach można dojść do porozumienia. Sprawy i kwestie, które przyniosły jakąś konfrontację, sprzeciw, odrzucenie, stopniowo schodzą na dalszy plan, ustępując miejsca nowym obiecującym projektom i związkom. Podkreślane są kwestie wspólnych finansów, na pewno niektóre warunki umów będą musiały zostać zweryfikowane.

Strzelec

Trudny tydzień, nie obserwuje się wyraźnych postępów w biznesie, głównie za sprawą opcjonalnych partnerów. Można znaleźć pewne błędy, pominąć ważne szczegóły, co pociąga za sobą zmiany w wydanych wcześniej projektach, dokumentacji, a także rewizję stosunków umownych. Staraj się mniej krytykować innych, przejmij inicjatywę w swoje ręce i działaj! Jeśli chcesz otrzymać dobrą pracę, zrób to sam.

Koziorożec

Sprzyjająca atmosfera psychologiczna w pracy, w sferze biznesowej, pozwoli na zabezpieczenie solidnych podstaw finansowych na długi okres. Nadchodzą pewne zmiany, szczególnie w zakresie pracy – reorganizacja, zmiana kierownictwa, zwolnienia czy zatrudnienie nowych pracowników, ale dla Ciebie te zmiany okażą się pozytywne. Dużo pracy w społeczności, dodatkowe zobowiązania. Ludzie wokół ciebie czują w tobie siłę, więc mogą zwrócić się do ciebie o pomoc lub radę.

Wodnik

We wszystkich sprawach pomoże ci doświadczenie starszych i mądrych ludzi. Uważnie analizuj napływające informacje, staraj się być wśród ludzi — otworzy to dla Ciebie coś nowego i łatwiej będziesz mógł dostosować się do nowych warunków i aktualnych sytuacji w pracy. Sprawy finansowe są aktywowane — możesz spłacić dług, zapłacić premię lub otrzymać prezent lub pochwałę za przeszłe zasługi. Relacje osobiste są teraz testowane pod kątem siły.

Ryba

Możesz być zbyt krytyczny, nieskrępowany w słowach, słyszysz w swoim przemówieniu, że trudno się z tobą porozumieć. Twoim zadaniem jest ocalić to, co masz, a wtedy w niedalekiej przyszłości będziesz mógł pomnożyć swój majątek lub osiągnąć harmonię w sferze miłości. Bądź przygotowany na przeszkody i opóźnienia w sferze biznesowej, w rozliczeniach pieniężnych. Poczekaj i obserwuj, co się dzieje – pod koniec tygodnia okoliczności ułożą się w najlepszy sposób, aby podjąć aktywne kroki i rozwiązać większość problemów.