Policja szuka wiedźmy. Zarobiła 100 000 dolarów na przepowiedniach i zaklęciach miłosnych

Floryda. Policja szuka kobiety, która oferowała ludziom usługi związane z czarami i zarobiła około 100 000 dolarów na dziesięciu ofiarach.

W poniedziałek policja w Neapolu poinformowała, że ​​skontaktowało się z nimi 10 osób, twierdząc, że zostali oszukani w celu „okradzenia dużych sum pieniędzy.

Policja twierdzi, że kobieta ogłaszała swoje usługi w gazetach dla Latynosów, w reklamach radiowych w lokalnych stacjach radiowych w Ameryce Łacińskiej oraz w ulotkach w rejonach Golden Gate i Wschodniego Neapolu.

Pierwsza reklama pojawiła się w grudniu 2020 roku, а bezpośrednie spotkania odbywały się od połowy stycznia 2021 roku do połowy marca 2021 roku.

Reklama oferowana przez witrynę oferuje usługi zaklęć miłosnych i usuwania szkód.

WBBH donosi, że kobieta, którą ofiary znały jako Rosalia, powiedziała ofiarom, że mają „coś ciemnego w środku” i że „musi to naprawić”.

Pewien mężczyzna, który zapisał się na sesję z Rosalią, powiedział, że kobieta pracuje z kartami Tarota, a po „wróżeniu” miał spać z trzema jajami pod łóżkiem.

Według policyjnego raportu mężczyzna miał przynieś je do wiedźmy następnego dnia.

Kiedy je przyniósł, kobieta otworzyła je nad jego głową: pierwsza zawierała krew, druga igły, a trzecia robaki.

Jednak według Rosalii w życiu mężczyzny wciąż panowała „ciemność”.

Następnie zażądała, aby przyniósł jej wszystkie swoje pieniądze i pożyczył jeszcze więcej od przyjaciół i rodziny.

Według raportu mężczyzna przyniósł jej 29 500 dolarów. Ale Rosalia rzekomo zabrała pieniądze do „świątyni” w Fort Myers, twierdząc, że „ciemność” również dotknęła tych pieniędzy. Następnie Rosalia zniknęła, anulowała kolejną sesję i przestała odpowiadać na wiadomości.

Ofiary opisywały kobietę jako pochodzącą z Ameryki Łacińskiej lub Europy Wschodniej, która mówi „po hiszpańsku z nieznanym akcentem / dialektem”. Policja udostępniła portrety podejrzanej.

Rodzina przypadkowo znalazła pod podłogą skrzynkę pieniędzy. Co oni z nimi zrobili

Rodzina przypadkowo znalazła pod podłogą skrzynkę pieniędzy. Co oni z nimi zrobili

„Dziś spełniam kolejne marzenie”. Małgorzata Kożuchowska świętu 50. urodziny