Powodzenia w maju 2021 roku nie czekają na wszystkie znaki zodiaku. Kto jest najszczęśliwszy

W maju retrogradacyjny Pluton zyska ujemną siłę, a 23-go Saturn dołączy do niego.

Astrologowie nazywają maj 2021 roku trudnym miesiącem, ale nie oznacza to, że szczęście ominie absolutnie wszystkie znaki zodiaku. Eksperci powiedzieli, kto będzie miał więcej szczęścia niż inni.

W maju retrogradacyjny Pluton zyska ujemną siłę, a 23-go Saturn dołączy do niego. 26 maja nastąpi również całkowite zaćmienie Księżyca.

Krótko mówiąc, maj to czas na powiedzenie: „Z każdym dniem nie jest łatwiej”.

Problemy zostaną dodane, ale osoby wymienione poniżej będą mogły sobie z nimi poradzić lepiej niż inne.

Bliźnięta

Bliźniaki często korzystają tylko na globalnych zmianach. Ci ludzie nie lubią smutku i stabilności. Dlatego można je nazwać jednym z najszczęśliwszych znaków maja. Tak, będą trudności, ale będą nowe możliwości, przygody.

Bliźnięta będą mogły cieszyć się nowymi emocjami i znajomymi z głębi serca. Kreatywni przedstawiciele tego Znaku zobaczą nową inspirację. Będzie to okres nabierania nowych sił.

Rak

Raki będą gotowe na problemy. Ich podaż energii wzrośnie, ponieważ Mars będzie w ich znaku przez cały maj. To bardzo korzystna sytuacja, która jest słuszna, aby przyjąć ciosy losu i poradzić sobie z trudnościami.

Odporność i siła ducha Raka pomogą im utrzymać się na powierzchni w każdej dziedzinie życia. Dylematy, spory i wszelkiego rodzaju negatywności nie będą w stanie zmiażdżyć siły woli tych ludzi.

Strzelec

Strzelcy żyją w ciągłym napięciu, czując się jak ryba w wodzie. W maju nie mogą się nikogo ani niczego obawiać, bo większość ich wrogów będzie zajęta swoimi problemami osobistymi. Oznacza to, że Strzelec będzie w stanie przejąć inicjatywę i odnieść sukces w tym czasie. Będą zwycięzcami, ale jednocześnie zaoszczędzą większość energii na inne rzeczy.

Wodnik

Wodniki to ludzie, którzy są bardzo kreatywni w rozwiązywaniu wszelkich problemów. W maju zmierzą się z wieloma problemami, ale poradzą sobie z nimi i będą mogli wywrzeć dobre wrażenie na potencjalnych partnerach i pracodawcach.

W miłości sytuacja jest podobna. Wszelkie kłopoty w związku zamieniają się w coś pozytywnego dla Wodnika. Możliwe, że toksyczne związki się skończą lub te, które przynoszą tylko szczęście, zostaną wzmocnione.

Znaki zodiaku, dla których ważniejsza jest rodzina, nigdy nie pójdą do sądu po rozwód

Te znaki zodiaku zawsze zachowują się jak dzieci

Te znaki zodiaku będą bardzo szczęśliwe w kwietniu