„Dziś spełniam kolejne marzenie”. Małgorzata Kożuchowska świętu 50. urodziny

Małgorzata Kożuchowska zamieściła na swoim Instagramie kilka pięknych zdjęć z okazji urodzin.

Słynna aktorka obchodzi 50-lecie. W 1994 roku aktorka ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie.

Młoda aktorka zaczęła aktywnie pojawiać się w programach telewizyjnych i filmach, z których najgłośniejsze: M jak miłość, Kiler, Rodzinka.pl oraz Prawo Agaty.

Małgorzata została mamą w wieku 43 lat.

Bardzo lubi swojego syna Jasia i oto, co powiedziała o późnym macierzyństwie:

Nieocenioną zaletą późnego macierzyństwa jest dojrzałość i doświadczenie człowieka, który staje się rodzicem – komentowała w Baby by Ann.

Małgorzata Kożuchowska bardzo lubi swoich fanów i nie przestaje ich zadziwiać. Dziś cieszyła ich swoimi wspólnymi zdjęciami z rodziną, współpracownikami i bliskimi. W ten sposób ogłosiła swoje pięćdziesiąte urodziny.

Dzisiaj moje urodziny i od teraz już oficjalnie pół wieku człowieku. Czuję, że sporo już przeżyłam i sporo widziałam, ale wiem też na pewno, że dopiero się rozkręcam. Dziękuję wszystkim za pamięć i za życzenia – czuję, że naprawdę jestem szczęściarą. Robię to co kocham – dla Was, mam cudowną rodzinę i marzenia, które chcę dalej spełniać.

Stała się też autorką podcastów, co było jej wielkim marzeniem.

Dziś spełniam kolejne marzenie i w dzień moich urodzin dzielę się z Wami wyjątkowym projektem, którym chcę uczcić ten ważny moment w moim życiu! Razem z @katarzyna.montgomery oraz @stor9_ stworzyłyśmy podcast „Niekończące się historie”. O rzeczach ważnych i mniej ważnych, interesujących mnie i moich gości. O moich inspiracjach, sztuce, rodzinie, przyjaźni. Będzie zabawnie i wzruszająco, lekko i na poważnie. Zawsze szczerze!

W pierwszym odcinku wystąpiła mama aktorki Jadwiga:

Do premierowego odcinka zaprosiłam osobę, bez której nie byłoby Małgosi Kożuchowskiej… Moją mamę Jadwigę! Gorąco zachęcam Was do słuchania!

Fani nie mogli się oprzeć i również pospieszyli pogratulować Małgorzacie pięćdziesiątych urodzin.

Nasza redakcja składa jej gratulacje i życzenia wielu twórczych sukcesów.