Niektórych rzeczy nie można nikomu pożyczyć. Grozi to złymi konsekwencjami

Wiele osób zna oznaki pożyczania pieniędzy. Na przykład nie powinieneś tego robić wieczorem.

Są jednak rzeczy, których nigdy nie można nikomu dać. Grozi to złymi konsekwencjami.

Dekoracje

Psychicy twierdzą, że kamienie szlachetne, podobnie jak metal, są w stanie wchłonąć energię swojego właściciela.

I wcale nie lubią go wymieniać. Dlatego biżuteria antyczna często niesie ze sobą różnego rodzaju kłopoty, problemy dla nowego właściciela.

W tym przypadku każdy ze znaków zodiaku ma swój własny kamień patrona. Dlatego lepiej skupić się na tych wskaźnikach, jeśli chcesz, aby szczęście się uśmiechało.

Naczynia

W dzisiejszym świecie sąsiedzi rzadko chodzą do siebie, żeby coś pożyczyć, zwłaszcza jeśli chodzi o talerze, widelce, łyżki. Jednak jednocześnie mogą pożyczyć pulę. Ale zgodnie ze znakami to nie jest dobre. Naczynia są w stanie przenosić ze sobą energię domu, w którym się znajdują. W rezultacie energia własna mieszkania zostanie zakłócona. A konsekwencje mogą być tragiczne – od szkód po poważne problemy zdrowotne.

Miotła

Istnieje również wiele znaków związanych z miotłą. Na przykład nie możesz trzymać w domu kilku takich przedmiotów, ponieważ przyczynia się to do trudności finansowych. Miotła była często używana do zadawania obrażeń i prześladowania. Nie możesz nikomu dać tego przedmiotu. Może to zakończyć się różnymi problemami. Ale dawanie nowego jest całkiem dozwolone.

Odzież

Wiele kobiet dzieli się ubraniami ze swoimi koleżankami. Jednak nie można tego zrobić. I nie chodzi o higienę. Rzeczy są w stanie wchłonąć energię swojego właściciela. Jeśli dajesz ubrania, oddajesz część siebie. Ale możesz coś sprzedać, bo to wymaga pieniędzy. Zrywają połączenie energetyczne.

Sól

Sól ma pamięć energetyczną. Pochłania energię osoby, w której domu się znajduje. Jeśli chodzi o sól, istnieje również wiele rytuałów, znaków, wierzeń. Nie wolno go pożyczać. Możesz to zrobić tylko za symboliczną opłatą. A jednocześnie nie można podawać soli z ręki do ręki. Możesz po prostu położyć go na stole i pozwolić temu, kto o to poprosi, wziąć.

Mydło

Mydłem nie można się dzielić, ponieważ przenosi bakterie i zarazki od tych, którzy go używają. Tylko kwestie higieny.

Chleb

Można dać chleb, ale są ograniczenia. Na przykład zabronione jest oddawanie ostatniej części komuś innemu. Nie można też podawać chleba przez próg i po zachodzie słońca. Naruszenie tych ostrzeżeń grozi różnego rodzaju negatywnymi konsekwencjami. Możesz sprawić sobie wiele problemów.

Dlaczego lepiej jest, aby siostry i bracia nie pobierali się w ciągu roku? Uważa się to za zły omen

Czego według znaków ludowych nie można robić 23 kwietnia? Warto wiedzieć, aby uniknąć kłopotów

Jakie jest magiczne znaczenie storczyka w Twoim domu? Co ona może przynieść