Jakie jest magiczne znaczenie storczyka w Twoim domu? Co ona może przynieść

Czy wiesz, że prawidłowo dobrany i prawidłowo umieszczony kwiat w domu może przyciągać zarówno pozytywne, jak i negatywne wydarzenia w życiu właściciela.

Storczyk nie jest wyjątkiem. Dowiedz się, jak prawidłowo używać tego kwiatu, aby przyciągać określone wydarzenia do swojego domu.

Tutaj storczyk może zaowocować swoim pojawieniem się w mieszkaniu …

Każda roślina, która jest w twoim domu, niesie specjalną energię. Niektóre rośliny w żaden sposób nie wpływają na nasze życie, ale są też takie, które tworzą określone tło, które może wpływać na kolejność wydarzeń w życiu człowieka.

Dziś chcę porozmawiać nie tylko o jednym z najpiękniejszych kwiatów w domu, ale także o roślinie, która jest bardzo przydatna z punktu widzenia tła energetycznego. Storczyk jest nie tylko przyjemna dla oka, ale ma też leczniczą energię natury.

Konfucjusz już 500 lat przed naszą erą podziwiał te kwiaty i nazwał je królowymi pachnących roślin. Porównał ich ze wspaniałymi ludźmi, wśród których przebywanie jest wielkim szczęściem. I oczywiście chiński mędrzec miał rację.

Storczyk można nazwać uzdrowicielem, ponieważ jest w stanie zharmonizować zakłóconą energię, uporządkować myśli i ponownie odkryć pragnienie życia.

Nic dziwnego, że, jak głosi legenda, wyszła z zaginionego buta samej bogini Wenus.

Niektórzy ludzie nazywają potwory i storczyk roślinami wampirów. To nie jest do końca prawdą. Tak, absorbują energię, a potem tylko złą energię. Storczyk jest bardzo aktywny, a szczyt aktywności przypada w nocy, dlatego nie zaleca się trzymania go na parapecie sypialni.

Chociaż jedna z chińskich legend o cesarzu Shi Kotei mówi o innym interesującym fakcie. Cesarz ten przez wiele lat pozostawał bezdzietny, chociaż modlił się wraz z żoną o niebo dla następcy tronu.

Aż pewnego dnia wizytujący lekarz zalecił wniesienie storczyki do komnat cesarzowej.

Po chwili storczyk wyrzucił 13 potężnych szypułek iw tym samym czasie żona cesarza zaszła w ciążę z pierwszym z 13 koronowanych dzieci …

Umieść kostkę lodu w doniczce z storczykiem i zobacz, jak jej to pomoże.

W gabinecie łazienka z oknem, pokój dzienny – to kwiatek.

Jeśli poczujesz się zmęczony, połóż czerwony storczyk na oknie biura. Jeśli chcesz poświęcić czas na kreatywność, ale nie masz czasu, żółty storczyk pomoże i zachęci do niezwykłych twórczych eksperymentów.

Białe storczyki w sali konferencyjnej lub w napiętym domu pomogą każdemu stać się milszym i przychylnym.

Jeśli kwiaty storczyka zaczęły blaknąć i boleć, jest to sygnał, że w domu szykuje się poważny kryzys.

Jako prezent od mężczyzny storczyk wskazuje, że twój związek osiągnął poważny etap.

Powinieneś także podarować storczyk komuś, komu całym sercem chcesz pozbyć się samotności.

Suszone płatki storczyka dodane do herbaty mogą służyć jako eliksir miłości. Parząc sobie herbatę, musisz szeptać im najcenniejsze pragnienia. W niewyobrażalny sposób mogą się spełnić!

Należy jednak pamiętać, że istnieje wiele odmian storczyków, a niektóre z nich są trujące! Dlatego kupując storczyk do celów magicznych, koniecznie znajdź jej nazwę i sprawdź tę cechę w książce informacyjnej !!!

Na naszych szerokościach geograficznych okres bujnego kwitnienia storczyków to początek zimy. To hojny magiczny prezent dla ludzi, przypominający tajemnice i nieznane światy.

Parapet ozdobiony pięknymi świeżymi kwiatami uszlachetnia dom jednym spojrzeniem, przyciągając do niego zmysłowość, delikatność i wzajemne zrozumienie.

Szesc rzeczy w pielęgnacji, których nie lubią storczyki

Wielu osób ma tę roślinę w domu, ale tylko niewielka część jej właścicieli wie o tych właściwościach

Szesc rzeczy w pielęgnacji, których nie lubią storczyki