Po tym, jak zdjęcia tego chłopca, który odrabiał lekcje w świetle latarni, trafiły do Internetu, jego życie szybko się zmieniło

Scena, którą udało się złapać jednemu z filipińskich studentów na ulicach swojego rodzinnego miasta Mandaue, wstrząsnęło go do głębi duszy.

Wracając późno w nocy do domu, facet zobaczył małego, bezdomnego chłopca, który pilnie odrabiał swoją pracę domową… pod latarnią.

Jak się okazało, trzecioklasista Daniel Cabrera i jego matka Cristina Espinosa zostali zmuszeni do życia w zniszczonym straganie z żywnością, ponieważ ich własny dom spłonął.

Mąż Krystyny i ojciec chłopca zmarł jakiś czas temu w miejscowym więzieniu, więc nie trzeba było liczyć na męskie wsparcie.

Pomimo wszystkich trudności, które spadły na los tych dwóch, Daniel każdego wieczoru pilnie odrabiał pracę domową, wykorzystując do tego samodzielną ławkę. Ze wszystkich przyborów szkolnych 9-letni chłopiec miał tylko prosty ołówek.

Od czasu, gdy oszołomiony student zamieścił te zdjęcia w Internecie i rozeszły się one po całym świecie, życie chłopca zmieniło się gwałtownie.

Miejscowi filipińscy politycy zapewnili Danielowi stypendium, a ludzie z całego świata udzielili mu wszelkiego rodzaju wsparcia.

Oto jak jeden pozornie nieistotny czyn może zmienić całe życie!

9-letni Daniel został sfotografowany w momencie, gdy odrabiał lekcje w świetle latarni ulicznej.

Chłopiec mieszka wraz z matką Christiną w zniszczonym kiosku. Christina jest wdową i otrzymuje zaledwie 1,77 $ dziennie.

Odkąd te zdjęcia pojawiły się w Internecie, życie chłopca i jego mamy zmieniło się: samorząd przyznał Danielowi stypendium, a różne fundusze społeczne zaczęły wspierać jego matkę.

Teściowa w nietypowy sposób pojawiła się na weselu syna. Panna młoda była zdziwiona

Niezwykle frywolna wiewiórka została doceniona na całym świecie

Nigdy nie przepraszaj za bycie silną kobietą